Zamknij
REKLAMA

Samorządowcy z Więcborka i Łobżenicy dzielą się doświadczeniami

16:46, 14.04.2017 | źródło: UM w Łobżenicy
REKLAMA
Skomentuj
fot. UM w Łobżenicy

Burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś, zastępca burmistrza Józef Lewandowski, kierownik Referatu Gospodarki i Planowania Przestrzennego Magdalena Gdaniec oraz podinspektor do spraw zamówień publicznych i inwestycji Sławomir Świeczkowski gościli w Urzędzie Miejskim w Więcborku. Podczas spotkania z Burmistrzem Więcborka Waldemarem Kuszewskim, jego zastępcą Jackiem Masztakowskim oraz kierownikiem Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Dróg Tomaszem Fifielskim rozmawiano o doświadczeniach związanych z modernizacją więcborskiego ryneczku.

Przedstawiciele obu gmin udali się na miejskie targowisko, które w 2014 roku zostało zmodernizowane w ramach programu Mój Rynek. Omówiono szczegóły związane z jego funkcjonowaniem, a samorządowcy z Więcborka podzielili się doświadczeniami związanymi z funkcjonalnością zastosowanych wówczas rozwiązań. Przeanalizowano również zakres rzeczowy wniosku, w ramach którego Gmina Więcbork uzyskała unijne dofinansowanie.

Druga część spotkania poświęcona była kwestiom związanym z poprawą sytuacji na drogach. Poruszono temat konieczności modernizacji drogi biegnącej z Witrogoszczy Kolonii do Sypniewa. Ustalono, że zadanie realizowane będzie we współpracy w ramach porozumienia z Nadleśnictwem Złotów. Włodarze Więcborka potwierdzili swoją gotowość do modernizacji odcinka drogi biegnącej po gruntach Gminy Więcbork.

Kwietniowe spotkanie było okazją do rozmów również na tematy związane z bieżącą działalnością samorządu.

(źródło: UM w Łobżenicy)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018