W najbliższym tygodniu część mieszkańców powiatu pilskiego będzie bez prądu. Enea planuje wyłączenia w gminach Łobżenica, Wysoka, Białośliwie i Miasteczko Krajeńskie. Gdzie dokładnie? Sprawdź w naszym informatorze.
2017-09-18, w godz. 18 wrz 10:00 - 18 wrz 11:00
Białośliwie Łączna, Białośliwie Młyn 03-K2079, Białośliwie Strzelecka A, B, C, Białośliwie Mieszalnia Pasz 03-K2078, Białośliwie ODJ Leśna, Białośliwie Polfurnitur 03-K2250, Dworzakowo, Białośliwie Podgórna A
2017-09-19, w godz. 19 wrz 08:00 - 19 wrz 09:00
Wysoka Mała 1, 2, 3, 4, 5, 48, 45, 46, 47
2017-09-19, w godz. 19 wrz 08:00 - 19 wrz 09:00
Wolsko Dolne 39, 40, 43, 44, 45, 46, 12, 55, 56, 57, 59, 60, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 35, 36, 37, 37A, 38, 38A, 39, 40, 41, 41A, 42, 16, 17, 17A, 17B, 18, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 1, 2, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 26, 27, 30, 31, 34
2017-09-19, w godz. 19 wrz 08:00 - 19 wrz 17:00
Wolsko Dolne 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 35, 36, 37, 37A, 38, 38A, 39, 40, 41, 41A, 42, 16, 17, 17A, 17B, 18, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 1, 2, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 26, 27, 30, 31, 34
2017-09-19, w godz. 19 wrz 16:00 - 19 wrz 17:00
Wolsko Dolne 39, 40, 43, 44, 45, 46, 12, 55, 56, 57, 59, 60, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 35, 36, 37, 37A, 38, 38A, 39, 40, 41, 41A, 42, 16, 17, 17A, 17B, 18, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 1, 2, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 26, 27, 30, 31, 34
2017-09-20, w godz. 20 wrz 07:00 - 20 wrz 08:00
Kościerzyn Mały B, C, D, Rataje C, D, Szczerbin A, B, Trzeboń A
2017-09-21, w godz. 21 wrz 08:00 - 21 wrz 09:00
Miasteczko Krajeńskie ulica Poniatowskiego 47, 48, 49, 50, 51, 46, 52, 53, zbiornik wody
2017-09-21, w godz. 21 wrz 10:00 - 21 wrz 11:00
Grabówno 53, 54, 55, Transport Międzynarodowy Gólcz, działka 430, Bar przy stacji paliw Bis Bel, PH działka numer 418 na 1, ZK do budynku kierunek Grabionna
2017-09-21, w godz. 21 wrz 13:00 - 21 wrz 16:00
Wysoka Mała D, Wysoka Mała E, Wysoka Mała F, Wysoka Mała B, Okaliniec C, Wysoka Mała A, Wysoka Mała C
2017-09-21, w godz. 21 wrz 20:00 - 21 wrz 21:00
Kościerzyn Mały B, C, D, Rataje C, D, Szczerbin A, B, Trzeboń A
2017-09-22, w godz. 22 wrz 07:00 - 22 wrz 08:00
Szczerbin, Rataje 18, 19, 20, 21, 22, 23, 53, 54, 28, 49B, 24, 49A, 49, 26, 25, 29, 30A, 30, 31, 33, Trzeboń 29, 29A, 29B, 29D, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 44, 40, 41, 42, 43, 43A, Kościerzyn Mały 5, 6, 7, 29, 28, 10, 9, 8, 11, 12, 13, 14, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 1, 2, 3, 4
2017-09-22, w godz. 22 wrz 08:00 - 22 wrz 09:00
Grabówno C, Grabówno E, Solnówek 1 na 2, 3, 5 na 6
2017-09-22, w godz. 22 wrz 08:00 - 22 wrz 17:00
Solnówek 1 na 2, 3, 5 na 6
2017-09-22, w godz. 22 wrz 16:00 - 22 wrz 17:00
Grabówno C, Grabówno E, Solnówek 1 na 2, 3, 5 na 6
2017-09-22, w godz. 22 wrz 20:00 - 22 wrz 21:00
Szczerbin, Rataje 18, 19, 20, 21, 22, 23, 53, 54, 28, 49B, 24, 49A, 49, 26, 25, 29, 30A, 30, 31, 33, Trzeboń 29, 29A, 29B, 29D, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 44, 40, 41, 42, 43, 43A, Kościerzyn Mały 5, 6, 7, 29, 28, 10, 9, 8, 11, 12, 13, 14, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 1, 2, 3, 4
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz