W najbliższym tygodniu część mieszkańców Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego będzie bez prądu. Enea planuje wyłączenia w rejonie kilku dzielnic oraz w podbydgoskich gminach. Sprawdź gdzie dokładnie.
Obszar W rejonie dzielnicy Fordon
10 września 2018 r. w godz. 07:00 - 14:00
Brak zasilania w rejonie ulic: Celna, Cechowa 5, Wyzwolenia 9 - 49 A (str. nieparzysta) i 8 - 14 (str. parzysta).
Obszar W rejonie dzielnic Kapuściska, Wzgórze Wolności
10 września 2018 r. w godz. 07:30 - 12:30
Brak zasilania w rejonie ulicy Tucholska 5
Obszar Dąbrowa Chełmińska
10 września 2018 r. w godz. 07:30 - 13:00
Brak zasilania w miejscowości Dąbrowa Chełmińska ul. Rzemieślnicza od nr 22 do nr 2 strona parzysta i od nr 17 do nr 1 strona nieparzysta, Wyzwolenia 1, 1A, 1B, 3, 5, 7, Leśna 2, Bydgoska 1, 3, 4, 5a,
Obszar Dąbrowa Chełmińska
10 września 2018 r. w godz. 07:30 - 16:00
Brak zasilania w miejscowości Ostromecko ul. Bydgoska 2, 3 ,4, 6, 8, Parkowa 1, 2, 6, kościół, Wiślana 1, 1a, 1b, 1c, 2a; Kościelna 1, 3, 5, 6, 8.
Obszar Sicienko
10 września 2018 r. w godz. 07:00 - 15:00
Brak zasilania w miejscowości Trzemiętowo nr. 1 - 35.
Obszar W rejonie dzielnicy Błonie
11 września 2018 r. w godz. 07:00 - 14:00
Brak zasilania w rejonie ulic, Orłowity od 4 do 28 i od 7 do 33, Słupskich 17/1
Obszar Dąbrowa Chełmińska
11 września 2018 r. w godz. 07:30 - 13:00
Brak zasilania w miejscowości Dąbrowa Chełmińska ul. Strażacka 9, 11, 13, 17, 19, 23, 33, Brzozowa 2, 14, 16, 23, 24, 28, Spokojna 1, 2, 3, 4, 5, Jaskółcza 26, 28, 32, Orla 2, 7, 13, 14, Ptasia 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 18a, 19, 21, 23, 24, Słoneczna od nr 2 do 16, Pogodna 1, 5, 9, 11, 13, 15, 17,
Obszar Dąbrowa Chełmińska
11 września 2018 r. w godz. 07:30 - 16:00
Brak zasilania w miejscowości Gzin 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42b, 49, 49a, 50, 50a, 51, 52, 53, 54, 55, 55a, 55b, 57, 56, oraz Raciniewo ul. Bydgoska 33 (Leśniczówka)"
Obszar W rejonie dzielnic Glinki, Wyżyny
11 września 2018 r. w godz. 08:00 - 12:00
Brak zasilania w rejonie ulicy Glinki 79
Obszar W rejonie dzielnic Bartodzieje, Bielawy
11 września 2018 r. w godz. 08:00 - 14:00
Brak zasilania w rejonie ulicy aleja Powstańców Wielkopolskich 9
Obszar W rejonie dzielnic Bartodzieje, Bielawy, W rejonie dzielnicy Wyżyny
12 września 2018 r. w godz. 07:30 - 12:30
Brak zasilania przy ulicy Chodkiewicza 9 11 barak nr 2 i nr 3
Obszar Dąbrowa Chełmińska, W rejonie dzielnicy Wyżyny
12 września 2018 r. w godz. 07:30 - 16:00
Brak zasilania w miejscowości Czemlewo 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 16, 17, 18, 26, 27, 34, 48, 49, 50.
Obszar Osielsko
12 września 2018 r. w godz. 07:30 - 13:00
Brak zasilania w miejscowości Wilcze ul. Darłowska nr 16, Wolińska 1, Szosa Gdańska nr 24, 26, 28, 32, 38, 50,
Obszar W rejonie dzielnicy Bocianowo, W rejonie dzielnicy Wyżyny
12 września 2018 r. w godz. 08:00 - 12:00
Brak zasilania przy ulicy Gdańska 106, 108-oficyna, 112, 114, Chodkiewicza 11a, 13,
Obszar Koronowo
12 września 2018 r. w godz. 07:30 - 13:30
Brak zasilania w miejscowości Pieczyska 2, 9, 24, ul. Aleja Jana Pawała 2, 3, 7, Rysia 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 26, 28, oraz, Lipkusz 1, 4, 5, 8;
Obszar Sicienko
12 września 2018 r. w godz. 08:00 - 14:00
Brak zasilania w miejscowości Sicienko ul. Czereśniowa nr 1, 3, Nakielska nr 15A, 17, 20, 22, 36; oraz Sicienko 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Obszar W rejonie dzielnicy Wyżyny
13 września 2018 r. w godz. 07:30 - 12:15
Brak zasilania w rejonie ulic: Białogardzka 1, 6 kl. XIII, 7, 10, 12.
Obszar Dąbrowa Chełmińska
13 września 2018 r. w godz. 07:30 - 16:00
Brak zasilania w miejscowości Wałdowo Królewskie ul. Długa 34, 36, 40, 42, 45, 49, 51, 53, 55; Izbicka, Stawowa 1, 2, 4.
Obszar Dąbrowa Chełmińska
13 września 2018 r. w godz. 07:30 - 16:00
Brak zasilania w miejscowości Czemlewo nr 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 10E, 10F, 10G, działka 11/7.
Obszar Białe Błota
13 września 2018 r. w godz. 07:30 - 13:00
Brak zasilania w miejscowości Lisi Ogon ul. Bydgoska 3, ul. Nowowiejska.
Obszar Dąbrowa Chełmińska
13 września 2018 r. w godz. 08:00 - 13:00
Brak zasilania w miejscowości: Czarże ul. Unisławska, Brzozowa.
Obszar Białe Błota
14 września 2018 r. w godz. 07:30 - 13:00
Brak zasilania w miejscowości Łochowo ul. Leszczynowa, Malownicza, Widok, Na Tarasie, Podgórna, Reymonta, Miłosza.
Obszar Dąbrowa Chełmińska
14 września 2018 r. w godz. 07:30 - 16:00
Brak zasilania w miejscowości Janowo nr 1, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 44, 45, 46, 47, 47A, 48, 48A, 48B, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55C, 56, 57, 58.
Obszar Dąbrowa Chełmińska
14 września 2018 r. w godz. 08:00 - 12:00
Brak zasilania w miejscowości Rafa nr 9, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21A, 22.
Obszar Dąbrowa Chełmińska
14 września 2018 r. w godz. 08:00 - 14:00
Brak zasilania w miejscowości Gzin ul. Grodzisko.
Obszar Dąbrowa Chełmińska
14 września 2018 r. w godz. 09:00 - 13:00
Brak zasilania w miejscowości Słończ nr 2, 5, 6, 8, 8a, 9, 11, 13, 16, 20, 22a, 23, 26, 30, 38, 42, 45; ul. Bałtycka, Rybacka 1, 2; oraz w miejscowości Rafa nr 2, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 11a, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21a, 22, 23, 24, 27, 28, 28a, 29, 31, 32.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz