Zamknij

W Lipce weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń

15:35, 30.11.2016 | Marta Myszkowska
REKLAMA
Skomentuj

Rusza VII runda rajdów samochodowych Motul RallyLand Cup 2016.

Już w najbliższą sobotę, 3 grudnia, na terenie Osiedla Rajdowego RallyLand w Lipce odbędzie się VII runda rajdów samochodowych Motul RallyLand Cup 2016. To już finał trwającego cyklu, a obecnych podczas wydarzenia kibiców czekają ogromne sportowe emocje.

Motul RallyLand Cup 2016 to cykl rajdów samochodowych rozgrywanych w Lipce – miejscowości zlokalizowanej na terenie województwa wielkopolskiego. Poprzednie rundy odbyły się w lutym, kwietniu, maju, czerwcu, wrześniu oraz październiku, a już w najbliższą sobotę będzie miała miejsce ostatnia runda tych zawodów.

- Z niecierpliwością oczekuję VII rundy zawodów Motul RallyLand Cup 2016. To już ostatnia szansa, aby zawalczyć o wysokie miejsce na podium w tegorocznym cyklu rajdów, dlatego w najbliższą sobotę dam z siebie wszystko – mówi Jakub Frąszczak, kierowca rajdowy L-ka Rally Team, drużyny wchodzącej w skład zespołu kierowców rajdowych STAG Rally Team.

Zawodnicy wystartują o godzinie 10:30 na terenie Osiedla Rajdowego RallyLand w Lipce. Trasa rajdu będzie składała się z 8 prób sprawnościowych o łącznej długości 33,6 kilometrów. Dwuosobowe drużyny w składzie kierowca – pilot, zmierzą się z rywalami na trasie o nawierzchni asfaltowej, betonowej oraz szutrowej.

Dla kibiców oraz pasjonatów sportów motoryzacyjnych, którzy przybędą na wydarzenie, zostanie utworzona bezpieczna strefa kibica, z której będzie można obserwować emocjonujące zmagania zespołów rajdowych z czasem i konkurencją. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a kibiców – zarówno tych dużych, jak i małych – czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

To już ostatnia runda cyklu rajdów samochodowych Motul RallyLand Cup 2016. Oficjalne rozdanie nagród będzie miało miejsce o godzinie 19:00 na terenie Osiedla Rajdowego RallyLand.

 

(Marta Myszkowska)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone