Zamknij

Jeziorki: Kijkarze podsumowali mijający rok

10:32, 12.12.2016 | Marek Kąckowski
REKLAMA
Skomentuj
Kijkarze z Jeziorek

Wigilijne spotkania "z kijami" w Jeziorkach stają się powoli tradycją. W minioną sobotę miłośnicy chodzenia z kijami spotkali się już po raz drugi w przedświątecznych okolicznościach, aby razem pomaszerować po lesie, a potem, przy barszczyku, pierożkach i śledziku oraz stole, suto zastawionym wszelkimi świątecznymi przysmakami, spędzić miło czas w towarzystwie pozytywnie zakręconych... Było i podsumowanie mijającego roku, i życzenia świąteczne od sołtysa wsi Jeziorki Janusza Michaelisa.

Był i Mikołaj, który dla najmłodszych przygotował słodkie upominki... Były również upominki dla starszych - przekazane przez sponsorów. I tu podziękowania należą się firmie Biotech z Wysokiej, Starostwu Powiatowemu w Pile oraz redakcji „Fakty Pilskie”. Były zaległe podziękowania za wsparcie organizacji II Rajdu Granicznego i wreszcie zabawa, zabawa, zabawa...

Spacerek na trasach 6 i 12 kilometrów sprawił, że energia nas roznosiła, a w tak rewelacyjnym gronie przy świątecznej muzyce i nastroju nogi same szły do tańca, jak wspomina jedna z uczestniczek.

Uczestnicy wigilijnego  spotkania w ramach akcji "Możesz zostać Mikołajem dla prawdziwego wojownika" wrzucili dobrowolne datki do kartonika z przeznaczeniem na świąteczny prezent dla 14-letniego ciężko chorego chłopca Huberta, z jednej z mazowieckich wsi. Hubert, kiedy tylko samopoczucie mu na to pozwala, uwielbia grać w piłkę nożną. Zebraliśmy 411 zł, którą to kwotę przeznaczymy na zakup stroju sportowego i prześlemy pocztą. Nasze wigilijne spotkanie możemy z całą pewnością uznać za udane. Dziękujemy Wam, Przyjaciele i Sympatycy z Czarnych Panter, Sailing Team Ferajna, UTW Tramp, Kijanki Poznań oraz niezrzeszeni, za tak liczne przybycie. Dziękujemy, że wspólnie stworzyliśmy bardzo miłą, świąteczną atmosferę.

(Marek Kąckowski)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018