Sępólno: I Mistrzostwa Miasta i Gminy w Bule

02:30, 13.09.2017 | CSiR Sępólno Krajeńskie
REKLAMA
Skomentuj
Sępólno: I Mistrzostwa Miasta i Gminy w Bule

Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim wraz z MLKS "Krajna" Sępólno Krajeńskie zapraszają na I Mistrzostwa Miasta i Gminy w Bule. Turniej rozpocznie się 17 września 2017 r. o godzinie 10:00. Zmagania prowadzone będą na boisku bocznym (nawierzchnia trawiasta). W zawodach mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Sępólno Krajeńskie.

Rozgrywki prowadzone będą w kategorii Open, rywalizować będą kobiety z mężczyznami, lecz klasyfikacja końcowa prowadzona będzie w dwóch kategoriach: singiel kobiet, singiel mężczyzn. Ilość miejsc w turnieju jest ograniczona do 32 osób. Zgłoszenia można przesyłać do 14 września (czwartek) do godziny 22.00 drogą mailową na adres: biuro@csir-sepolno.pl, osobiście w biurze lub telefonicznie pod numerem 663-380-520. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres zameldowania oraz tel. kontaktowy.

Udział w zawodach jest odpłatny: 10 zł od osoby. Aktualna lista zgłoszonych osób, regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora.

(CSiR Sępólno Krajeńskie)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018