Zamknij

Mroteccy szachiści na turnieju szachów błyskawicznych w Bydgoszczy

19:26, 04.11.2017 | Jan Rosiński
REKLAMA
Skomentuj
Mroteccy szachiści na turnieju szachów błyskawicznych w Bydgoszczy

4 listopada szachiści Feniksa Mrocza Michał Kotulski i Jan Rosiński brali udział w turnieju szachów błyskawicznych, który rozgrywany był w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy. 

Zawody rozgrywane były na dystansie 11 rund w tempie 3 minut na partię dla każdego zawodnika+2 sekundy za każdy ruch. W rozgrywkach wzięło udział 96 zawodników z różnych stron Polski m.in. arcymistrz, mistrzowie FIDE, kandydaci na mistrzów krajowych, mistrz krajowy oraz mistrzowie międzynarodowi. 

Sędzią głównym był Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego Jarosław Wiśniewski. Organizację należy uznać za perfekcyjną. We wszystkich partiach nie zabrakło emocji. Każdy zawodnik dawał z siebie wszystko. Warto dodać, że turniej ten był zgłoszony do klasyfikacji FIDE dla szachów błyskawicznych. Michał Kotulski wywalczył 4,5 punktu, a Jan Rosiński zdobył 2,5 punktu. 

Dzięki udziałowi w tak silnie obsadzonym turnieju mroteccy szachiści zdobyli kolejne cenne doświadczenie, które bez wątpienia przyda się w przyszłości.

(Jan Rosiński)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone