Zamknij

Zebranie sprawozdawcze Gminnego Klubu Sportowego Fuks Wielowicz

18:23, 05.02.2018 | Fuks Wielowicz
REKLAMA
Skomentuj
Zebranie sprawozdawcze Gminnego Klubu Sportowego Fuks Wielowicz - fot. Fuks Wielowicz

2 lutego 2018 roku w Gminnym Domu Kultury w Sośnie odbyło się zebranie sprawozdawcze Gminnego Klubu Sportowego Fuks Wielowicz. Podczas spotkania prezes klubu Jacek Grabowski przedstawił sprawozdanie z działalności klubu za 2017 rok. Następnie członkowie komisji rewizyjnej przedstawili protokół i wnioskowali o udzielenie absolutorium zarządowi. Członkowie spotkania jednogłośnie przyjęli absolutorium dla Zarządu Klubu. Nie obyło się bez miłych słów skierowanych do Zarządu i członków stowarzyszenia od Wójta Leszka Stroińskiego, Przewodniczącej Rady Gminy Krystyny Wąsik i przewodniczącego komisji oświaty Józefa Opasa. Największą bolączką klubu jest brak szatni. Prezes klubu poprosił władze gminy o pomoc w kwestii pozyskania domku holenderskiego z przeznaczeniem na tymczasową szatnię. Poniżej sprawozdanie z działalności poszczególnych grup klubu oraz lista nagrodzonych zawodników i zawodniczek oraz sponsorów.


Sprawozdanie z działalności Gminnego Klubu Sportowego Fuks Wielowicz za 2017 rok

Skład Zarządu Gminnego Klubu Sportowego Fuks Wielowicz

 • Jacek Grabowski – Prezes 
 • Marek Grabowski - Wiceprezes;
 • Dominik Dziarnowski – Skarbnik;
 • Maciej Giłka - Sekretarz
 • Sławomir Szyling, Dominika Jasiek – Członkowie Zarządu;

W 2017 roku na rozgrywki ligowe udało nam się pozyskać środki finansowe z dotacji Urzędu Gminy Sośno i  ze Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim na kwotę 17 600 zł. Na naszym koncie pojawiły się także środki finansowe z darowizn oraz od sponsorów. W gronie darczyńców znaleźli się w ubiegłym roku także Krzysztof Zieliński i Bank Spółdzielczy w Więcborku. 

B-klasa 

Seniorzy Fuksa Wielowicz w sezonie 2016/2017 rundę jesienną zakończyli na 4 miejscu,  zdobywając 20 pkt ( 6 wygranych, 2 remisy i 3 porażki). Zdobyli 31 bramek i 24 stracili. W Rundzie Wiosennej (rewanżowej) wywalczyli 2 miejsce w tabeli zdobywając 48 pkt, o 5 pkt mniej od zwycięzcy LZS Piaseczno (15 meczów wygranych, 3 remisy i 4 porażki, 66 bramek strzelonych i 39 straconych). W sezonie 2017/2018 w rundzie jesiennej  zawodnicy Fuksa uplasowali się na bardzo dobrym 2 miejscu (nie rozegrano meczu z Taxusem Komierowo). Zaległy mecz odbędzie się tuż przed rundą wiosenną. Będzie on bardzo ważny. Po wygraniu tego spotkania Fuks ma szansę  na pierwsze miejsce w tabeli gdyż do lidera brakują 2 pkt. W tym momencie na koncie jest 28 pkt (9 meczów wygranych, 1 remis i 1 porażka, 36 bramek strzelonych a 14 straconych). 

Najlepszym strzelcem B-Klasy w 2017 roku, po zliczeniu wszystkich rozegranych meczów ligowych i sparingowych, został Arkadiusz Grochowski zdobywając 29 bramek. Drugie miejsce zajął Damian Koniszewski zdobywając 28 bramek a trzecie zdobył Wojtek Klesiński zapisując na swym koncie 9 bramek.


Liga Powiatowa

Po rundzie wiosennej piłkarze Fuksa II uplasowali się na 9 miejscu, rozgrywając 12 spotkań.  W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 rozegrali 12 spotkań . Zdobywając 1 pkt uplasowali się na 13 miejscu.  Przegrali 11 spotkań a jedno zremisowali. Najlepszym strzelcem  ubiegłego roku 2017 roku został Mateusz Paliga zdobywając 9 bramek. Drugim  Strzelcem został Dawid Kmiecik, który zdobył 8 bramek. Trzecim strzelcem został Sławomir Szyling zdobywając 6 bramek. Na czerwcowym zakończeniu sezonu 2016/2018  Zarząd Ligi Powiatowej wyróżnił czterech zawodników statuetkami w kategorii „Piłkarz dziesięciolecia”. Zdobywcami Pucharu Prezesa ALPNPS Tomasza Fifielskiego zostali Sławomir Szyling, Krzysztof Szyling, Jacek Grabowski i Marek Grabowski.

III Liga Kobiet

Ubiegły rok okazał się dobrą lekcją dla ambitnych dziewczyn. Swoje mecze rozgrywają w całym województwie  m.in. w Toruniu, Inowrocławiu, Grudziądzu, Tucholi. W ubiegłym roku najlepszą strzelczynią została Nicole Nowak - 26 bramek, II miejsce Kinga Nowicka - 13 bramek a III miejsce  zajęła Aleksandra Szmaglińska - 10 bramek.

Runda wiosenna 2016/2017

 • Żółte kartki: 2,
 • Czerwone kartki: 0,
 • Zgłoszonych zawodników: 24,
 • Wygrane mecze: 4,
 • Przegrane mecze: 8,
 • Remis: 1,
 • Wyjazdy: 7,
 • Mecze u siebie: 6,
 • Strzelone bramki/ stracone bramki: 30/42.

 

Runda jesienna 2017/2018

 • Żółte kartki: 5,
 • Czerwone kartki: 0,
 • Zgłoszonych zawodników: 28,
 • Wygrane mecze: 3,
 • Przegrane mecze: 9,
 • Remis: 1,
 • Wyjazdy: 7,
 • Mecze u siebie: 6,
 • Strzelone bramki/ stracone bramki: 27/ 34.


TURNIEJE

Faza eliminacyjna Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 w Grębocinie – II miejsce
Turniej WOŚP W Tucholi – seniorki 9 i 10 miejsce, juniorki 6 miejsce
Koronowo Cup – 4 miejsce i 6 miejsce 
VIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar 58. Dni Borów Tucholskich - seniorki 7 miejsce, juniorki 5 miejsce


Nagrody dla Zawodników i sponsorów

Medale:

Podziękowanie  za zaangażowanie i bezinteresowną pracę na rzecz GKS Fuks Wielowicz w 2017 roku

1. Anna Kamińska
2. Natalia Drzewiecka
3. Kinga Nowicka
4. Marcelina Ozimkiewicz 
5. Julia Betke
6. Klaudia Dolatowska
7. Dominika Jasiek
8. Marta Barton
9. Sandra Oźmińska
10. Zuzanna Wieczorek
11. Małgorzata Górska
12. Aleksandra Szmaglińska
13. Paulina Kozicka
14. Nicole Nowak
15. Wiktoria Kluza
16. Kamila Jabłońska
17. Maciej Giłka
18. Kamil Sołtys
19. Wojtek Klesiński
20. Dawid Krzeczkowski
21. Adam Głowacki
22. Damian Koniszewski
23. Kamil Stokłosa
24. Bartosz Grzeca
25. Mikołaj Bielawski
26. Łukasz Dombrowski
27. Sławomir Szyling
28. Krzysztof Szyling
29. Mirosław Nawrocki
30. Dominik Dziarnowski
31. Jacek Grabowski
32. Remigiusz Szmelter
33. Krzysztof Sobieszczyk
34. Andrzej Wilczyński
35. Patryk Hippler
36. Przemysław Nitka
37. Marek Garsztka
38. Jakub Sołtysiak
39. Radosław Fatyga
40. Marek Grabowski

 

Medale Strzelcy:

Najlepszy strzelec B- Klasy w 2017 roku

GKS Fuks Wielowicz 
Arkadiusz Grochowski
29 bramek

Drugi strzelec B- Klasy w 2017 roku

GKS Fuks Wielowicz
Damian Koniszewski
28 bramek

Trzeci  strzelec B- Klasy w 2017 roku

GKS Fuks Wielowicz
Wojtek Klesiński
9 bramek

***

Najlepszy strzelec  Ligii Powiatowej w 2017 roku 
GKS Fuks Wielowicz
Mateusz Paliga 
 9 bramek

Drugi  strzelec Ligii Powiatowej w 2017 roku 
GKS Fuks Wielowicz
Dawid Kmiecik 
8 bramek

Trzeci  strzelec Ligii Powiatowej w 2017 roku 
GKS Fuks Wielowicz
Sławomir Szyling
6 bramek

***

Najlepsza strzelczyni III Ligi Kobiet  w 2017 roku 
GKS Fuks Wielowicz
Nicole Nowak
26 bramek

Druga strzelczyni III Ligi Kobiet  w 2017 roku 
GKS Fuks Wielowicz
Kinga Nowicka
13 bramek

Trzecia strzelczyni III Ligi Kobiet  w 2017 roku 
GKS Fuks Wielowicz
Aleksandra Szmaglińska
10 bramek

 

Podziękowanie dla:

 • Krzysztofa Zielińskiego
 • Banku Spółdzielczego w Więcborku
 • Urzędu Gminy Sośno
 • Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim

za okazaną pomoc na rzecz Gminnego Klubu Sportowego Fuks Wielowicz w 2017 roku.

 

Nagroda dla Kingi Nowickiej, Natalii Drzewieckiej, Kamila Sołtysa, Kamila Stokłosy za wzorową frekwencję  na treningach i meczach. 

(Fuks Wielowicz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Ewa Szydeł Wydawnictwo MEANDER, 89-410 Więcbork, Jastrzębiec 23, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ewa Szydeł Wydawnictwo MEANDER, 89-410 Więcbork, Jastrzębiec 23 i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

Zgadzam sięNie teraz
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone