Zamknij

Dzień Pluszowego Misia w "Bajce"

11:02, 28.11.2017 | Anna Muraszko
REKLAMA
Skomentuj
Dzień Pluszowego Misia w "Bajce"

Na tegoroczny Dzień Pluszowego Misia przedszkolaki z "Bajki" przyniosły swoje ulubione misie. Wiadomo, że misie, i te duże, i te małe są najukochańszymi przytulankami każdego dziecka: „Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”. Stąd dzieci chciały jak najlepiej uczcić święto misia. 

Przedszkolaki opowiadały o swoich maskotkach, poznały historię powstania misia maskotki, tańczyły  w rytm piosenek o misiach,  słuchały misiowych bajek oraz rozwiązywały zagadki o misiach – postaciach z bajek. Wykonały również piękne prace plastyczne. Krasnoludki i Kubusie  miłością do misia podzieliły się nawet z alpakami w sępoleńskim żłobku. Był to wesoły i kolorowy dzień.

(Anna Muraszko)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone