Zamknij

Rym-Cym-Cym z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

11:43, 28.11.2017 | MGOK Więcbork
REKLAMA
Skomentuj
Rym-Cym-Cym z okazji Dnia Pracownika Socjalnego - fot. Ewa Szydeł

21 listopada w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury odbyły się obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Podczas uroczystości pracownicy więcborskiego MGOPS-u podsumowali działalność ośrodka w 2017 roku oraz przyjęli serdeczne gratulacje i życzenia m.in. od przedstawicieli władz samorządowych z Burmistrzem Więcborka - Waldemarem Kuszewskim i Przewodniczącą Rady Miejskiej - Grażyną Witczak na czele, a także przedstawicieli współpracujących organizacji m.in. Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Więcborku.

Nietypowy prezent "przynieśli" pracownikom Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej aktorzy, działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku, Teatru “Rym, Cym, Cym”. Przedstawili oni, okraszoną humorem, inscenizację pt. “Ulica Warszawska” w reżyserii Renaty Bloch. Humorystyczne scenki rodzajowe przeplatały się w niej z, kojarzącymi się ze stołeczną ulicą, znanymi przebojami, a brawurowa gra aktorska, przezabawne dialogi i świetna charakteryzacja sprawiły, że obecni w sali widowiskowej byli zachwyceni. Brawom nie było końca.

(MGOK Więcbork)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

mmmm

0 0

Brawo 19:32, 02.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone