Zamknij
REKLAMA

Rockopolis Stand-Up na początek wiosny w Pile

02:55, 10.03.2018 | Rockopolis
REKLAMA
Skomentuj
Rockopolis Stand-Up na początek wiosny w Pile - fot. Rockopolis

W tym roku wiosnę w Rockopolis witamy komediowym wieczorem. 21 marca zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up. Tym razem rozśmieszać nas będą Cezary Ponttefski i Tomasz Kwiatkowski.

Cezary Ponttefski to człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy – umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

Tomasz Kwiatkowski wystąpi w Rockopolis nie po raz pierwszy. Tym razem zaprezentuje program „Katastrofa” – to historia człowieka, którego największą umiejętnością jest sprowadzanie na siebie ogromu nieszczęść – o ile nieszczęściem można nazwać wypadkową własnych decyzji. Poparta kilkoma retrospekcjami historia to dość osobisty i zdecydowanie krytyczny wobec siebie rzut oka na ostatnie miesiące życia. Sam Tomek jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

Rockopolis Stand-Up: Cezary Ponttefski & Tomasz Kwiatkowski – w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) w środę, 21 marca 2018 o godzinie 19.00. Bilety – w przedsprzedaży za 20 złotych, w dniu wydarzenia – 25 złotych – do nabycia online w serwisie ticketos.pl.


Już dziś zapraszamy też do Rockopolis na inne nadchodzące wydarzenia. 7 kwietnia zagra u nas zespół Acid Drinkers, a 10 kwietnia - kolejna odsłona Rockopolis Stand-Up. Wystąpią: Michał Pałubski & Brothells. Więcej informacji na www.rockopolis.pl.

(Rockopolis)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone