Zamknij
REKLAMA

Weekend majowy w Sępólnie Krajeńskim

13:27, 20.04.2017 | CKiS Sępólno Krajeńskie
REKLAMA
Skomentuj

Zbliża się weekend majowy, a wraz z nim moc atrakcji, imprez i wydarzeń kulturalno-artystycznych w naszym mieście. Bogata i różnorodna oferta pozwala nam twierdzić, że każdy z Państwa znajdzie w niej coś dla siebie. 

Zaczynamy w sobotę, 29 kwietnia, muzyczną imprezą na dużą skalę wraz z klubem Carbon. History of Sunrise Festival czyli gratka dla fanów jednej z największych imprez z muzyką elektroniczną, którą poprowadzą DJ Diabllo oraz DJ KC.

Dzień później, 30 kwietnia, o godzinie 17:00, zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wszystkim sympatyków teatru i tańca, na widowiskową i pełną wzruszeń impresję na temat „Małego Księcia” pt. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". O artystyczną stronę wydarzenia zadbają grupa teatralna "Czas Wyobraźni" oraz taneczne Studio Tańca "Styl".

1 maja, to III edycja Zlotu Pojazdów Zabytkowych. Wydarzenie zrzeszające sympatyków klasycznej motoryzacji z całej Polski cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego, wszak tego dnia w jednym miejscu spotykają się prawdziwi pasjonaci zabytkowych pojazdów wraz ze swoimi pięknymi samochodami i motocyklami. Żywe dyskusje na temat motoryzacji i nie tylko, pośród artystycznych występów, w prawdziwie "zabytkowej" scenerii – nie może Państwa zabraknąć!

1 maja, godzina 15:00, Targowisko Miejskie "Mój Rynek".

3 maja zaś Burmistrz Sępólna Krajeńskiego oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zapraszają do uczestnictwa w patriotycznej akcji "Śladami Polskich Wartości", którą o godzinie 10:00 poprzedzi uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem Wdzięczności ku Czci Chrystusa Króla. Zwieńczeniem tegorocznego Święta Konstytucji 3 maja będzie Msza Święta w intencji ojczyzny (godzina 11:00).

Również 3 maja Centrum Sportu i Rekreacji organizuje Błyskawiczny Turniej Szachowy oraz Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. To propozycja dla tych, którzy szczególnie cenią sobie sportowe emocje, rywalizacje i intelektualne zmagania nad szachownicą.

Jeśli jeszcze nie macie Państwo planów na nadchodząca majówkę, to najwyższy czas by wpisać w kalendarz zaproponowane przez nas wydarzenia. Jeśli macie już plany, być może nasze propozycje sprawią, że ulegną one zmianom. W obu przypadkach serdecznie zapraszamy!

(CKiS Sępólno Krajeńskie)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018