Zamknij

Studiuj w Chojnicach i zostań specjalistą, którego szukają pracodawcy!

13:24, 04.05.2017 | Sopocka Szkoła Wyższa
REKLAMA
Sopocka Szkoła Wyższa

Samodzielny księgowy – to specjalista, który szczególnie będzie poszukiwany przez pracodawców w roku 2017 i kolejnych. Zapotrzebowanie na samodzielnych księgowych zgłosiły m.in. powiaty sępoleński, tucholski i chojnicki. Sopocka Szkoła Wyższa wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując kształcenie zaspokajające potrzeby rynku pracy!

Pracownicy ds. rachunkowości, księgowości, specjaliści ds. finansowych to zawody deficytowe, które w 2017 r. będą cenne dla pracodawców w wyżej wymienionych powiatach.  Dodatkowo liczba oferty pracy, zbliżona do liczby osób zdolnych i chętnych do pojęcia zatrudnienia wystąpi w zawodach:  architekci krajobrazu, architekci i urbaniści, kierownicy ds. produkcji, kierownicy ds. zarządzania i obsługi biznesu w całym województwie kujawsko-pomorskim. Sopocka Szkoła Wyższa wychodzi również naprzeciw tym trendom, prowadząc kształcenie na kierunkach architektonicznych, finansowych oraz inżynierskich w zakresie zarządzania i inżynierii produkcji.  Jednym słowem – nasi absolwenci opuszczą uczelnię gotowi do pracy na wymagającym rynku pracy!

Oferowane przez Sopocką Szkołę Wyższą kursy w zakresie kompetencji twardych i miękkich również odpowiadają potrzebom rynku pracy w zawodach: specjaliści edukacji, specjaliści ds. zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji, kierownicy instytucji publicznych i niepublicznych. Pracownicy o powyższych umiejętnościach i kwalifikacjach zostali wskazani jako poszukiwani w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Studia ekonomiczne to najlepsza odpowiedź na wyzwania rynku pracy. Umiejętność prognozowania i analizowania sytuacji finansowej, znajomość podatków dochodowych i majątkowych czy umiejętność zarządzania ryzykiem finansowym – specjaliści z taką wiedzą są najcenniejszym kapitałem każdego pracodawcy. Podejmij to wyzwanie!

Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej zaprasza na studia licencjackie z ekonomii, magisterskie z finansów i rachunkowości oraz na studia podyplomowe, które są doskonałą okazją, aby w krótkim czasie podnieść lub uzupełnić swoje kwalifikacje zawodowe.

Zapraszamy do Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach

ul. Młodzieżowa 44

89-600 – Chojnice

Tel. (52) 397 31 75, (52) 334 14 50

http://www.ssw.sopot.pl/chojnice/

 

Dane dotyczące zapotrzebowania na zawody pochodzą z „Barometru zawodów”. „Barometr” jest badaniem jakościowym. Powstaje osobno dla każdego powiatu w Polsce. Opiera się na opinii ekspertów, którzy na przełomie III i IV kwartału spotykają się i wspólnie analizują sytuację w poszczególnych zawodach. Podczas oceny eksperci posiłkują się danymi na temat liczby ofert pracy oraz liczby osób zarejestrowanych w konkretnym zawodzie. Uwzględniają również sytuacje, gdy w danej profesji większość ofert stanowić będą oferty staży.

(Sopocka Szkoła Wyższa)
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018