Zamknij
REKLAMA

XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków - Eliminacje Powiatowe "Złotów 2017"

20:02, 17.05.2017 | Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Złotowie
REKLAMA
Skomentuj
fot. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Złotowie

W środę, 17 maja, w Złotowie odbyły się eliminacje powiatowe XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Czerwonak 2017". Organizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Złotowie przy współpracy z Publicznym Przedszkolem Nr 1 w Złotowie, Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Złotowie, Burmistrzem Miasta Złotowa i Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej.

Komisja Artystyczna w składzie: Paweł Kucharski - przewodniczący, Magdalena Bełka - członek i Weronika Zaborowska - członek, po wysłuchaniu wszystkich wykonawców Komisja postanowiła zakwalifikować do Eliminacji Regionalnych XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków w Trzciance następujących młodych wokalistów:

  • Natalia Biecka - Publiczne Przedszkole Nr 1 w Złotowie
  • Natalia Betańska - Przedszkole Publiczne w Zakrzewie
  • Zuzanna Zdrenka - Katolickie Przedszkole w Złotowie
  • Maria Golon - Przedszkole Samorządowe w Jastrowiu
  • Paulina Scecewicz - Przedszkole Samorządowe w Jastrowiu

Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali słodycze, dyplomy i nagrody w formie pluszowych maskotek. Widzowie jako bilet wstępu otrzymali lizaki. 

Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków był współfinansowany ze środków Gminy Miasto Złotów, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Złotowie oraz w wysokości 100 zł przez Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku. Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie ufundowało 2 maskotki. 

Widownia zapełniona była do ostatniego miejsca przez dzieci, rodziców i dziadków. W przerwie obrad jury dodatkową atrakcją były popisy małych wokalistów.

Festiwal prowadziły nauczycielki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Złotowie panie Agnieszka Mikicka i Monika Małaczek.

(Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Złotowie)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018