REKLAMA

Mikołaj w Małej Cerkwicy

13:17, 12.12.2017 | Świetlica Wiejska w Małej Cerkwicy
REKLAMA
Skomentuj
Mikołaj w Małej Cerkwicy

Dzieci z Małej Cerkwicy musiały być bardzo grzeczne w tym roku. Szóstego grudnia wiejską świetlicę odwiedził najprawdziwszy Mikołaj. Miał wszystkie atrybuty: wielgachny brzuch, białą brodę, okrągłe okulary i co najważniejsze: worek pełen prezentów. Nie było więc żadnych wątpliwości – to był ten PRAWDZIWY. 

Zanim jednak zgromadzone dzieci otrzymały podarki sprawiły, że ten już wyjątkowy wieczór, stał się magicznym. Wszyscy zebrani zaśpiewali wspólnie świąteczne piosenki i kolędy w formie karaoke. Każdy występ był okraszony gromkimi brawami. 

Obejrzeliśmy również prezentację ukazującą pracę jaką wykonały dzieci przez ostatnie dwa tygodnie aby przygotować się odpowiednio do Mikołajek. Roboty było wiele. Małe Skrzaty zdążyły upiec pierniczki, wykonać ozdoby na choinkę z masy solnej i bombek styropianowych oraz prezenty z papierowej wikliny dla najbliższych. Pracowite były te popołudnia ale opłaciło się. 

Jak już wspomnieliśmy Święty miał dla każdego słodkie prezenty i dobre słowo. Zdjęcia na super foto ściance będą dla dzieci piękną pamiątką. Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny i już teraz zapraszamy za rok.

(Świetlica Wiejska w Małej Cerkwicy)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018