Zamknij

Powiat nakielski: Nie do końca trzeźwy poranek

16:32, 10.07.2017 | mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP Nakło nad Notecią

Dzisiaj (10.07), od wczesnych godzin rannych, na drogach powiatu nakielskiego mundurowi prowadzili działania "Trzeźwy kierujący". Jak się okazało, nie dla wszystkich poniedziałkowy poranek był trzeźwy. Policjanci sprawdzili trzeźwość łącznie 1339 kierowców. 

Dzisiaj (10.07), od wczesnych godzin rannych, na drogach powiatu nakielskiego, mundurowi kontrolowali trzeźwość kierowców. W działaniach "Trzeźwy kierujący" udział wzięli policjanci referatu ruchu drogowego i inni policjanci prewencji.

Podczas prowadzonych działań, skontrolowano trzeźwości 1339 kierowców. Jak się okazało, nie dla wszystkich, poniedziałkowy poranek był trzeźwy. W Mroczy został zatrzymany kierowca ciężarowej scanii, u którego alkomat wykazał prawie promil alkoholu w organizmie, w Szubinie zatrzymano kierowcę toyoty, mającego w organizmie niespełna pół promila alkoholu. Zatrzymany został także motorowerzysta mający w organizmie 1,2 promila alkoholu. 

Zatrzymani kierowcy aut stracili prawa jazdy. Kierowca ciężarówki odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Drugi, kierowca osobówki, za wykroczenie jazdy w stanie po użyciu alkoholu. Zarzuty za przestępstwo usłyszy także motorowerzysta. 

(mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone