REKLAMA

Jeziorki: Wandale zniszczyli wiatę przystanku autobusowego

14:01, 07.08.2017 | źródło: KPP Piła
REKLAMA
Skomentuj
Jeziorki: Wandale zniszczyli wiatę przystanku autobusowego - fot. KPP Piła

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali na gorącym uczynku trzech mieszkańców powiatu pilskiego. Wandale poprzez kopanie i uderzanie rękoma w szyby, uszkodzili wiatę przystanku autobusowego. Straty wstępnie zostały oszacowane na kwotę 4 tys. zł. Za popełnione przestępstwo mężczyźni mogą spędzić za kratami nawet 5 lat - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

5 sierpnia Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał informację, że na terenie gminy Kaczory spaceruje grupa młodych mężczyzn, która zachowuje się głośno i agresywnie. W związku z tą informacją na miejsce natychmiast został skierowany patrol z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z pilskiej komendy. Policjanci przejeżdżając przez miejscowość Jeziorki, dostrzegli grupę kilku osób.

Funkcjonariusze zauważyli, że trzech mężczyzn niszczy wiatę przystanku autobusowego. Mężczyźni kopali, a także uderzali rękoma w szyby wiaty. Mundurowi błyskawicznie podjęli interwencję i zatrzymali wandali. Mężczyźni wybili cztery szyby oraz uszkodzili elementy przystanku. Trafili prosto do policyjnego aresztu. Straty wstępnie oszacowano na kwotę 4 tys. złotych.

Mężczyźni nie potrafili wytłumaczyć swojego nieodpowiedzialnego i agresywnego postępowania. Zatrzymani, to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 17 do 24 lat. Za popełnione przestępstwo grozi im kara więzienia do 5 lat.

(źródło: KPP Piła)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017