REKLAMA

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 22

13:12, 08.08.2017 | źródło: KWP Gdańsk
REKLAMA
Skomentuj
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 22 - fot. KWP Gdańsk

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w minioną niedzielę rano na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Zagórek. Kierowca osobowego mitsubishi na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety mimo szybkiej akcji ratunkowej kierowca zmarł - informuje KWP w Gdańsku.

W ubiegłą niedzielę o godzinie 6:20 rano człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Zagórek, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 59-letni kierowca razem z żoną jechał osobowym mitsubishi w stronę Człuchowa, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo. Niestety kierowca mimo szybkiej akcji ratunkowej zmarł na miejscu, natomiast pasażerkę z obrażeniami ciała pogotowie zabrało do szpitala w Chojnicach. 

Na drodze przez około dwie godziny były utrudnienia, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem, przesłuchali świadków zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

(źródło: KWP Gdańsk)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017