REKLAMA

II Kapeluszowy Marsz Seniorów

20:22, 11.09.2017 | DPS Kamień Krajeński
REKLAMA
Skomentuj
II Kapeluszowy Marsz Seniorów - fot. DPS Kamień Krajeński

W czwartek, 7 września, około 100 seniorek i seniorów z całego powiatu sępoleńskiego w fantazyjnych nakryciach głowy przemaszerowało ulicami Kamienia Krajeńskiego.

- Impreza, to nie tylko marsz, ale mnóstwo atrakcji w sali kominkowej naszego Domu przy muzyce kapeli "Znad Mochla" - mówi dyrektor placówki Iwona Kozłowska. - Była loteria fantowa, koperty - niespodzianki, kiełbaski z grilla i pyszna drożdżówka - domowy wypiek naszych kucharzy - dodaje. 

Seniorzy mogli zbadać ciśnienie i poziom cukru, odbyła się też prelekcja przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji nt. bezpieczeństwa seniorów. 

- Chcielibyśmy, aby ten Marsz na stałe wpisał się w kalendarz imprez skierowanych do seniorów powiatu sępoleńskiego. Ideą imprezy jest pokazanie, że seniorzy potrafią świetnie się bawić i integrować, mają dystans do siebie i są bardzo aktywni i otwarci na różne formy spędzania czasu - podsumowuje Iwona Kozłowska.

Impreza została dofinansowana z budżetu Gminy Kamień Krajeński w ramach projektu "II Kapeluszowy Marsz Seniorów" i  z 1% podatku na Organizacje Pożytku Publicznego. Organizatorami marszu był Dom Pomocy Społecznej dla przewlekle somatycznie chorych w Kamieniu Krajeńskim oraz Stowarzyszenie "Pomóż sobie pomagając innym".

(DPS Kamień Krajeński)
REKLAMA

Komentarze (1)

xx

0 0

ale cyrk na ulicach Kamienia 18:55, 12.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018