REKLAMA

Nakło: Piknik integracyjny "Drzwi otwarte"

15:32, 09.08.2017 | źródło: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Nakło: Piknik integracyjny "Drzwi otwarte"

Już za miesiąc, 24 sierpnia, na Przystani Powiat Nakielski odbędzie się piknik integracyjny pn. "Drzwi otwarte". Organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Nakle nad Notecią.

Wydarzenie będzie okazją do wysłuchania koncertu orkiestry dętej "Brda" Orlina Bebenowa. Na scenie prezentować będą się także uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nakle, Szubinie i Mroczy, Środowiskowego Domu Samopomocy, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej oraz podopieczni różnorodnych organizacji i fundacji. 

W programie nie zabraknie także konkursów z nagrodami dla uczestników imprezy. Na terenie przystani odwiedzić będzie można stoiska informacyjne, a także wystawców prezentujących rękodzieło i inne atrakcje. Gwiazdą wieczoru będzie "Na górze" – doświadczony zespół, który muzyczną energię przekazuje już innym od ponad 20 lat. Muzycy, grając "ogniskowego punka" udzielają, scenicznej terapii swoimi tekstami, poruszając i porywając jednocześnie.

Start 24 sierpnia o godz. 13:00 na Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią. Zespół Na Górze na scenie pojawi się o godz. 16:00.  

Działanie realizowane w ramach projektu "Aktywni – szansa na rozwój i pracę – realizacja Programu Aktywności Lokalnej dla osób z Niepełnosprawnościami na terenie gmin Nakło nad Notecią i Kcynia" jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.

(źródło: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018