REKLAMA

Sępólno: Kultura na wynos

16:19, 09.08.2017 | Michał Pick
REKLAMA
Skomentuj
Sępólno: Kultura na wynos - fot. Jacek Wojtania

Smacznego - takie zawołanie towarzyszy zazwyczaj wspólnym posiłkom z rodziną czy znajomymi. Życzymy sobie smacznego aby okazać życzliwość względem osób towarzyszących nam przy jedzeniu, bądź też tym dla których sami ów posiłek przygotowaliśmy. Wówczas w szczególności liczymy na to, że będzie im smakowało.

My również mamy nadzieję, że nasze starania trafiają mieszkańcom Sępólna do gustu i dlatego ten jeden dzień w roku wybieramy się na spacer po mieście aby wręczyć im pyszne słodkości opatrzone okolicznościowym aforyzmem. To charakterystyczne "osładzanie" kultury jest przejawem sympatii i pamięci o naszych mieszkańcach. Na co dzień spotykamy się podczas wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki, tego jednego dnia, to my przychodzimy do Was i z wielką radością życzymy Wam smacznego. W tym roku z taką "misją" ulicami miasta przeszły młode dziewczęta w charakterystycznych strojach mażoretek tanecznej sekcji CKiS. Serwowany przez nie słodki poczęstunek konsumowany był z uśmiechem na ustach i na tym zależało nam najbardziej!

To kolejna z akcji towarzyszących tegorocznym obchodom Dni Sępólna Krajeńskiego. Już jutro zjemy wspólnie pożywne Śniadanie na Trawie. Bawić się będziemy na góralską nutę. Wyczekujcie relacji, bo będzie dużo zabawy, heeeeeej!

(Michał Pick)
REKLAMA

Komentarze (1)

??????

0 0

czyżby kultura w Sępólnie miała gorzki smak? 18:06, 09.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018