Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek na Słowackiego w Człuchowie

23:44, 17.09.2017 | źródło: KPP Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Tragiczny wypadek na Słowackiego w Człuchowie - fot. policja.pl

Policjanci z Człuchowa pracowali w czwartek przy tragicznym wypadku z udziałem pieszego, do którego doszło na ulicy Słowackiego w Człuchowie, gdzie kierujący ciężarową skanią potrącił kobietę. Mieszkanka Człuchowa poniosła śmierć na miejscu. Funkcjonariusze ustalają szczegóły wypadku - informuje KPP w Człuchowie.

W czwartek przed godziną 12:00 dyżurny w człuchowskiej komendzie przyjął zgłoszenie o wypadku na ul. Słowackiego w Człuchowie, gdzie w pobliżu skrzyżowania z ul. Mickiewicza została potracona kobieta. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. 

Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym mieszkaniec Bydgoszczy wyjeżdżał z hurtowni na ul. Słowackiego w kierunku Bydgoszczy i prawdopodobnie nie zauważył idącej z prawej strony kobiety, w wyniku czego doszło do jej potracenia. 

65-letnia mieszkanka Człuchowa poniosła śmierć na miejscu. Policjanci, przesłuchali świadków i zorganizowali objazdy. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a technik kryminalistyki wykonał oględziny, aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

(źródło: KPP Człuchów)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018