Zamknij
REKLAMA

Bydgoszcz: Wpadł z kokainą

14:08, 18.09.2017 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Bydgoszcz: Wpadł z kokainą - fot. policja.pl

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie kokainę. Wpadł tuż po tym, jak zażył narkotyk - informuje podkom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszcz.

W sobotę (16.09.2017) około godziny 04:30 patrol z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał zgłoszenie dotyczące osoby, która podejrzanie się zachowuje. Ze zgłoszenia wynikało, że zażywa coś przez nos.

Policjanci pojechali w rejon ulicy Starego Portu. Tam zauważyli opisywanego mężczyznę. Ten na widok mundurowych zaczął uciekać. Jednak po krótkim pościgu wpadł w ręce funkcjonariuszy. 29-latek został wylegitymowany.

W trakcie kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim pudełko z białym proszkiem. Mężczyzna przyznał, że jest to kokaina. Patrol zatrzymał go i przewiózł do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że faktycznie jest to kokaina. 29-latek był pijany.

Po wytrzeźwieniu śródmiejscy śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018