Zamknij
REKLAMA

Wsiadł pijany do auta, uderzył w drzewo i uciekł. W domu czekały dzieci i konkubina w ciąży

17:50, 27.11.2017 | źródło: KPP Piła
REKLAMA
Skomentuj
Wsiadł pijany do auta, uderzył w drzewo i uciekł. W domu czekały dzieci i konkubina w ciąży - fot. KPP Piła

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Szydłowo, który prowadząc pojazd marki Honda Accord, mając w organizmie ponad dwa promila alkoholu, uderzył w drzewo, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Nieodpowiedzialny kierowca mógł doprowadzić do tragedii... A w domu na tatę czekały dzieci w wieku 1 i 3 lat oraz konkubina w zaawansowanej ciąży - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

26 listopada br. po godzinie 19:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał informację, że na drodze, na terenie gminy Szydłowo kierowca prowadząc samochód osobowy marki Honda Accord uderzył w drzewo. Świadek przekazał także informację, że mężczyzna zakrwawiony uciekł z auta. W związku z tym, na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile i Posterunku Policji w Kaczorach. W działania poszukiwawcze włączyli się także policjanci z Wydziału Kryminalnego oraz przewodnik z psem tropiącym

Policjanci natychmiast zajęli się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia oraz poszukiwaniem kierowcy, który podróżował pojazdem Honda Accord. Mundurowi na bieżąco analizowali wszystkie uzyskane informacje i po kilkudziesięciu minutach ustalili, że kierowcą samochodu, który został porzucony, jest mieszkaniec gminy Szydłowo. Funkcjonariusze nieodpowiedzialnego kierowcę zatrzymali w godzinach wieczornych w jego mieszkaniu.

Na miejscu zastali także dwoje dzieci w wieku 1 i 3 lat oraz konkubinę w zaawansowanej ciąży. Kobieta poinformowała, że to ona kierowała samochodem, próbując bronić swojego partnera. Jednak po chwili kobieta zmieniła zdanie i powiedziała prawdę. Mężczyzna również przyznał się, że wcześniej pił alkohol i wracał do domu ze spotkania. Podczas badania mężczyzny na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że miał on ponad dwa promile alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca został natychmiast zatrzymany i trafił prosto do policyjnego aresztu.

(źródło: KPP Piła)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone