Zamknij
REKLAMA

Zderzenie Volkswagena z Mercedesem na trasie Wilkowo - Koczała

18:35, 28.11.2017 | źródło: KPP Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Zderzenie Volkswagena z Mercedesem na trasie Wilkowo - Koczała - fot. KPP Człuchów

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony piątek na trasie Koczała - Wilkowo, gdzie osobowy Volkswagen uderzył w Mercedesa, który po zderzeniu przewrócił się na dach, natomiast volkswagen wjechał do lasu i zatrzymał się na drzewie. 
Trzy osoby zostały zabrane do szpitala - informuje KPP w Człuchowie.

W miniony piątek 24 listopada policjanci z Człuchowa pracowali przy wypadku, do którego doszło o godzinie 15:20 na trasie Koczała – Wilkowo, gdzie doszło do zderzenia osobowego Volkswagena z Mercedesem.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili, że kierujący Volkswagenem 32-letni mieszkaniec Węgorzewa nie zatrzymał się na skrzyżowaniu, jadąc od strony miejscowości Ostrówek i uderzył w lewy bok prawidłowo jadącego Mercedesa. W wyniku zderzenia Mercedes zjechał do przydrożnego rowu po czym dachował, natomiast Volkswagen wjechał do lasu i zatrzymał się na drzewie. Funkcjonariusze na miejscu zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Kierującą mercedesem 54-letnia mieszkankę Koczały pogotowie lotnicze zabrało do szpitala w Kościerzynie. Pasażer Mercedesa i kierowca Volkswagena zostali zabrani do szpitali w Miastku i Chojnicach. Wszyscy uczestnicy zdarzeni byli trzeźwi. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu zimą samochodu do podróży. Zachowajmy szczególną ostrożność, na drogach, które są mniej uczęszczane, gdzie jezdnia szczególnie rano może być oblodzona.

(źródło: KPP Człuchów)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone