Zamknij
REKLAMA

Zderzenie 4 pojazdów. Policjanci szukają kierowcy koparki

12:50, 05.12.2017 | źródło: KPP Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Zderzenie 4 pojazdów. Policjanci szukają kierowcy koparki - fot. KPP Człuchów

Policjanci z Człuchowa szukają kierowcy koparki, która odjechała z miejsca wypadku, do którego doszło w miniony piątek na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Jaromierza. W wypadku tym kierowca forda uderzył w nieoświetloną koparkę a następnie w jadącego z przeciwka volkswagena. Na te samochody najechał jeszcze osobowy opel, który po zderzeniu wjechał do przydrożnego rowu. Koparka odjechała z miejsca zdarzenia - informuje KPP w Człuchowie. 

W miniony piątek 1 grudnia policjanci z Człuchowa pracowali przy wypadku, do którego doszło o godzinie 16:40 na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Jaromierza, gdzie zderzyły się cztery pojazdy – trzy osobowe auta i samojezdna koparka. 

Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że osobowy ford jadący w kierunku Jaromierza na prostym odcinku drogi, na mokrej nawierzchni w ostatniej chwili zauważył poruszającą się w tym samym kierunku nieoświetloną koparkę. Aby uniknąć zderzenia odbił w lewo, wpadł w poślizg, zahaczył prawym bokiem o koparkę i zderzył się z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem. Na rozbitego forda najechał jeszcze jadący za nim osobowy opel, który po zderzeniu zjechał do przydrożnego rowu. 

Kierowca koparki zaraz po zdarzeniu odjechał z miejsca wypadku nie czekając na przyjazd Policji i służb ratunkowych. Funkcjonariusze zaraz po przyjeździe na miejsce sprawdzili pobliskie drogi leśne i pobliskie gospodarstwa, nie znaleźli jednak koparki, nie udało się również ustalić właściciela maszyny. 

Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala, jednak tylko kierowca volkswagena odniósł poważniejsze obrażenia, pozostałym kierowcom i pasażerom nic się nie stało. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków zdarzenia. Przez kilka godzin kierowali ruchem w miejscu zdarzenia. 

Policjanci proszą o kontakt osoby, które widziały samojezdną koparkę, lub koparko -ładowarkę, która w miniony piątek w godzinach: 16:40 - 18:00 poruszała się w rejonie, Chrząstowa, Mosin lub lesie w pobliżu Jaromierza. 

Telefony kontaktowe 59 8345722, 997 lub 112.

(źródło: KPP Człuchów)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone