Zamknij
REKLAMA

Śmiertelne potrącenie na DK 25

10:08, 12.01.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Śmiertelne potrącenie na DK 25 - fot. KPP Piła

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia. 69-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych w miejscowości Lucim - informuje kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Wczoraj (11.01.2018) około godziny 18:00 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o śmiertelnym potrąceniu pieszej na DK 25 w miejscowości Lucim. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Jak się okazało, wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Dacia Logan jadąc w kierunku Bydgoszczy potrącił pieszą przechodzącą przez przejście. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. Kierujący był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (1)

CiekawaCiekawa

1 0

Ciekawe. Nie ma tam żadnego oświetlenia! Żadne władz naszej gminy sie tym nie zajmą, ze młodzież i starsze osoby, korzystające z komunikacji PKS muszą rano, nawet po 4 iść na autobus i czekać. Zamiast robić niepotrzebne drogi i kłaść asfalt tam gdzie nie jest potrzebny zróbcie lepiej oświetlenie, które nie zawodzi! To które jest teraz to totalny niewypał. Latem się nagrzeja baterie słoneczne a teraz? Oszczędność = tragedie. Nikt chyba nie przemyślał tego. 00:14, 15.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone