Zamknij
REKLAMA

Powiat wałecki: Szafa z uprawą narkotyków

15:18, 12.01.2018 | źródło: KPP Wałcz
REKLAMA
Skomentuj
Powiat wałecki: Szafa z uprawą narkotyków - fot. KPP Wałcz

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zatrzymując 55-letniego mieszkańca gminy Tuczno, zapobiegli dalszemu procederowi związanemu z przestępczością narkotykową. W jednym z mieszkań w gminie Tuczno ujawnili uprawę roślin i narkotyki. Rośliny konopi rosły w specjalnie przygotowanej do tego celu szafie - informuje KPP w Wałczu.

Funkcjonariusze podejrzewali, że w mieszkaniu u 55-letniego mieszkańca gminy Tuczno mogą znajdować się narkotyki, dlatego w godzinach popołudniowych weszli do lokalu. Ich podejrzenia potwierdziły się.

W mieszkaniu u mężczyzny ujawnili uprawę roślin konopi w ilości 6 sztuk, która to znajdowała się w specjalnie przygotowanej do tego celu szafie. Ponadto, podczas przeszukania mieszkania zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany w ilości 37,9 gramów. 55-letni sprawca został zatrzymany.

Według Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii posiadanie narkotyków w naszym kraju jest zabronione. Podejrzanemu za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KPP Wałcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone