Zamknij
REKLAMA

Groźne zdarzenie drogowe na trasie Gołąbek - Wielkie Gacno

11:23, 08.03.2018 | źródło: KPP Tuchola
REKLAMA
Skomentuj
Groźne zdarzenie drogowe na trasie Gołąbek - Wielkie Gacno - fot. KPP Tuchola

Dziś (7.03.2018r.) na trasie Gołąbek - Wielkie Gacno doszło do zdarzenia drogowego, którego przyczyną było niedostosowanie prędkości do trudnych warunków panujących na drodze. Policjanci ustalili, że kierujący skodą wpadł w poślizg i uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę - informuje sierż. szt. Bartosz Wiese z KPP w Tucholi.

Do zdarzenia doszło krótko po godz. 7:00. Funkcjonariusze skierowani na miejsce ustalili, że kierujący skodą, 54–letni mieszkaniec pow. grudziądzkiego jadąc od strony Wielkiego Gacna w kierunku Tucholi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w  jadącą ciężarówkę. Kierujący osobówką z podejrzeniem złamania prawej ręki został przewieziony do szpitala. Droga w tym miejscu była częściowo zablokowana i policjanci wraz ze strażakami kierowali wahadłowo ruchem. Obaj kierowcy byli trzeźwi. W skodzie nie znajdowali się pasażerowie. Na sprawcę wykroczenia funkcjonariusze nałożyli mandat. 

Policja apeluje do kierowców, aby zwracali uwagę na stan jezdni i zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzisiejszego poranka drogi na terenie powiatu były wyjątkowo śliskie.

(źródło: KPP Tuchola)
REKLAMA

Komentarze (1)

Jak patrzęJak patrzę

1 0

na zdjęcie, to nie chce się wierzyć, że nie zginęli! 18:35, 08.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018