Magazynier-sprzedawca

Miejsce pracy: Chojnicka 17b, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż artykułów wodno-kanalizacyjnych. Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi komputera
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, handlowe
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Hydraulik" S.J. K.R. KONAT Tuchola
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy z PUP,
      przekazania dokumentów:
      Montaż mebli biurowych
      StPr/18/1054
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Wytwarzanie, obrabianie i montaż elementów drewnianych.
      StPr/18/1053

      Naprawy pojazdów (samochody osobowe i ciężarowe).
      StPr/18/1042
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Prowadzenie księgowości w inspekcji weterynaryjnej (jednostka budżetowa).
      StPr/18/0989
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      Kierowanie samochodem dostawczym. Pilnowanie i dbanie o dokumenty. Dbanie o stan pojazdu.
      StPr/18/0959
      wynagrodzenie od od 2 654 PLN

      Sprzedaż artykułów wodno-kanalizacyjnych. Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.
      StPr/18/0963

      Prowadzenie warsztatów z dziećmi, obsługa eventów, dojazd na zajęcia, prowadzenie dokumentów związanych z warsztatami.
      StPr/18/0933

      Przyjmowanie wpłat i wypłat, ofertowanie
      StPr/18/0883

      1. Dokonywanie zabiegów konserwacyjnych, nieskomplikowanych napraw, okresowego sprawdzania parametrów technicznych urządzeń łączności i sprzętu komputerowego, między innymi: central telefonicznych, u
      StPr/18/0873
      wynagrodzenie od od 2 880 PLN

      Naprawa samochodów osobowych.
      StPr/18/0832