nr oferty: StPr/17/1598, ważna od 2017-08-09 do 2017-10-08

Umiejętności

mile widziane uprawnienia na: spawanie, koparko-ładowarkę, prawo jazdy kat. B, umiejętność samodzielnej pracy, pracy w zespole, organizacji pracy, obsługi narzędzi pracy, doświadczenie na podobnym s

Zakres obowiązków

Samodzielne i zespołowe wykonywanie prac instalacyjnych, pompy ciepła, rekuperacje, ogrzewania podłogowe, gazowe, montaż kotłowni, prace ziemne. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąc. Praca na terenie Piły i okolic.
wynagrodzenie od 2000 PLN
Kontakt z Urzędem Pracy
Z ofert mogą korzystać osoby zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy zarejestrowane w

Prace ogólnobudowlane: murowanie, kładzenie kostki, gipsowanie, malowanie, kładzenie płytek. Umowa o pracę na czas określony. Umowa o pracę na czas określony 7 miesięcy.
StPr/17/2590
od 2017-12-12 do 2017-12-17

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. serwis komputerów i sieci u klientów, diagnostyka problemu, obsługa klientów.
StPr/17/2589
od 2017-12-12 do 2018-01-11

Strzyżenie męskie, pomoc przy zabiegach pielęgnacyjnych. Umowa o pracę na czas określony 7 miesięcy. Dwie zmiany w godzinach 08.00-16.00, 10.00-18.00.
StPr/17/2588

Sprzedaż, obsługa klientów w sklepie jubilersko-zegarmistrzowskim.
StPr/17/2586

Prace przy remontach dróg na terenie Piły i okolic, prace fizyczne przy wykonywaniu prac w zespole roboczym, kierowanie pojazdami - kat. BCE. Możliwość pracy w nadgodzinach. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce. Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa. Godziny pracy: 06.00/07.00 - 14.00/15.00.
StPr/17/2583
wynagrodzenie od 3200 PLN

Sprzątanie pasaży handlowych, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych w Atrium Kasztanowa. Umowa o pracę na czas określony do 31.12.2018r. Praca w godzinach 06.00-14.00, 14.00-22.00
StPr/17/2582
od 2017-12-11 do 2018-01-10

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. serwis ogumienia, drobna mechanika pojazdowa
StPr/17/2577

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. sprzedaż produktów naftowych, spożywczych i alkoholowych, wypisywanie faktur i paragonów, rozliczanie stanów magazynowych, rozliczanie finansowe wypłat,
StPr/17/2576
wynagrodzenie od 2500 PLN

Wykładanie towaru
StPr/17/2574
od 2017-12-11 do 2017-12-18

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. konserwacja urządzeń elektrycznych i wymiana bezpieczników, żarówek, przewodów, naprawa tablicy LED. Godziny pracy 8-16, 9-17.
StPr/17/2573