nr oferty: StPr/18/0062, ważna od 2018-01-12 do 2018-02-11

Umiejętności

Dokładność, systematyczność, mile widziane doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków

Prace porządkowe, sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
wynagrodzenie od 1050 PLN
Kontakt z Urzędem Pracy
Z ofert mogą korzystać osoby zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy zarejestrowane w

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Wymiana, ostrzenie noży, sprawdzanie i uzupełnianie oleju, smarów, sprzątanie instalacji hydraulicznej. Praca od 7 do 15. umowa o prace na 1 rok
StPr/18/0084
od 2018-01-17 do 2018-02-16
wynagrodzenie od 2100 PLN

Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Obsługa wiązarki stołowej, przygotowywanie ręczników do wiązania i pakowanie związanych ręczników do koszy. praca od pon-pt 7-15. umowa do 08.03.2020r.
StPr/18/0083

Zakres prac konserwatora, "złotą rączka", prace gospodarcze - Schronisko dla zwierząt Leszków. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce.
StPr/18/0082
wynagrodzenie od 2317 PLN

Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Pakowanie w zbiorcze opakowania paczek jednostkowych, paletowanie, obciąganie w folie termokurczliwą kartonów z produktem, sprzątanie stanowiska pracy. Praca w godz. 7-14 oraz 11-18.
StPr/18/0081
od 2018-01-16 do 2018-02-15

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Produkcja wyrobów cukierniczych, ciast, deserów, zapobieganie powstawaniu wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji oraz po jej zakończeniu przed sprzedażą wyprodukowanych wyrobów. Praca dwuzmianowa w godz. 10.00-18.00, 14.00-22.00.
StPr/18/0080

Montaż elementów elektronicznych, obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie komponentów. Ruch ciągły, trzy zmiany pn. - pt. 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00. Umowa o pracę na czas określony - umowy tygodniowe, z możliwością przedłużenia. Możliwość pracy w systemie 4-brygadowym lub 1- zmianowym. Miejsce pracy: Piła ul. Przemysłowa lub al. Powstańców Wlkp.
StPr/18/0078
od 2018-01-15 do 2018-02-14

Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych, właściwa ekspozycja towarów w sklepie, pomoc nabywcy w wyborze produktu, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, pomoc pozostałym pracownikom w codziennej działalności sklepu, przyjmowanie dostaw towarów, monitorowanie stanu zapasów i towarów, metkowanie produktów. Umowa o pracę na czas określony 1 m-c.
StPr/18/0072
od 2018-01-16 do 2018-01-21

Prace administracyjno - biurowe, m.in. segregowanie dokumentów, układanie dokumentów, prowadzenie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, telefonowanie, prace porządkowe. Umowa zlecenie na okres 3 m-cy. Możliwość wykonywania pracy zdalnie całkowicie lub częściowo z domu.
StPr/18/0068
wynagrodzenie od 13.7 PLN

Wsparcie produkcji jako Inżynier we wszelkich usterkach wynikających z konstrukcji produktu. Wprowadzanie na linię produkcyjną nowego produktu - aktywny udział jako członek zespołu projektowego. Poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu optymalizację kosztową oraz jakościową produktu. Przygotowanie dokumentacji projektowej produktów. Aktywny udział w multifunkcjonalnych zespołach projektowych, prowadzących międzynarodowe projekty.Wkład w ustalanie opisów procesów oraz procedur związanych z produkcją danego produktu.
StPr/18/0066
wynagrodzenie od 5500 PLN

Przyjmowanie towaru, sprawdzanie ilości i jakości z dowodem zakupu, przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji, dbałość o ład i porządek na magazynie, obsługa monitoringu. Umowa o pracę na okres próbny do 3 miesięcy. Dwie zmiany, pn. ndz. w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00.
StPr/18/0065