Zamknij

Pracownik biurowy ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: praca zdalna Sępólno Krajeńskie 1, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (warunek konieczny), komputer z dostępem do internetu. Mile widziany status ucznia, studenta zaocznego, ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana. Praca zmianowa w godz. 8-21.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • znajomość programu Microsoft Office (Excel)
    • profesjonalna obsługa komputera
    • sprzedaż i obsługa klienta
      Pracodawca: Polskie Centrum Certyfikacji i Badań Jakości sp. z o. o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowie
      Osoba do kontaktu: Weronika Seroka
      Numer telefonu: 22 602 26 65
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Ochrona informacji niejawcnych oraz ochrona danych osobowych. Prowadzenie spraw kadrowych pracowników Komendy.
      StPr/24/0229
      wynagrodzenie od od 6 159,26 PLN

      Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania zaplecza gospodarczego.
      StPr/24/0232
      wynagrodzenie od od 5 130,02 PLN

      - wykonywanie czynności kancelaryjnych, np. przyjmowanie korespondencji do wysyłki, obieg dokumentów w urzędzie, itp. - obsługa urządzeń biurowych: komputer, ksero, skaner, itp. - obsługa systemów informatycznych, - prowadzenie niezbędnych rejestrów i ewidencji, - porządkowanie i segregowanie dokumentacji, przygotowywanie dokumentacji do archiwum, - sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych przy przekazywaniu akt do archiwum zakładowego
      StPr/24/0218
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Przeprowadznie porad psychologicznych, diagnostycznych.
      StPr/24/0220
      wynagrodzenie od od 6 250 PLN

      Prowadzenie psychoterapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej, sesji wsparcia psychoterapeutycznego.
      StPr/24/0221
      wynagrodzenie od od 6 750 PLN

      Naprawa i konserwacja poazdów samochodowych.
      StPr/24/0208
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Praca zdalna polegająca na umawianiu spotkań z danego powiatu, wysyłanie ofert sprzedażowych z branży fotowoltaiki, pomp ciepła oraz ich certyfikacji. Praca z klientami z danego powiatu. Wymagania – wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (warunek konieczny), komputer z dostępem do internetu. Mile widziany status ucznia, studenta zaocznego, ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z nazwą miasta w tytule. Bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana. Praca zmianowa w godz. 8-21.
      StPr/24/0181
      wynagrodzenie od od 28 PLN

      Praca na koparce do 3 ton. Prace montażowe przy budowie sieci telekomunikacyjnych.
      StPr/24/0171
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Montaż kabli światłowodowych i miedzianych. Budowa sieci telekomunikacyjnych.
      StPr/24/0172
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Budowa sieci telekomunikacyjnych
      StPr/24/0173