Kasjer

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie wpłat i wypłat, ofertowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Montaż mebli biurowych
    StPr/18/1054
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Wytwarzanie, obrabianie i montaż elementów drewnianych.
    StPr/18/1053

    Naprawy pojazdów (samochody osobowe i ciężarowe).
    StPr/18/1042
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Prowadzenie księgowości w inspekcji weterynaryjnej (jednostka budżetowa).
    StPr/18/0989
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Kierowanie samochodem dostawczym. Pilnowanie i dbanie o dokumenty. Dbanie o stan pojazdu.
    StPr/18/0959
    wynagrodzenie od od 2 654 PLN

    Sprzedaż artykułów wodno-kanalizacyjnych. Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.
    StPr/18/0963

    Prowadzenie warsztatów z dziećmi, obsługa eventów, dojazd na zajęcia, prowadzenie dokumentów związanych z warsztatami.
    StPr/18/0933

    Przyjmowanie wpłat i wypłat, ofertowanie
    StPr/18/0883

    1. Dokonywanie zabiegów konserwacyjnych, nieskomplikowanych napraw, okresowego sprawdzania parametrów technicznych urządzeń łączności i sprzętu komputerowego, między innymi: central telefonicznych, u
    StPr/18/0873
    wynagrodzenie od od 2 880 PLN

    Naprawa samochodów osobowych.
    StPr/18/0832