REKLAMA

REKLAMA
13:33, 18.08.2017
Co łączy Polskę z umiejscowioną na Zakaukaziu Gruzją, bajkowymi Indiami oraz słynącą z elegancji Francją? Naturalne, tradycyjnie wypiekane pieczywo, którym zajadają się wszyscy ludzie na całym świecie. Bardzo często stanowi ono fundament naszej diety, zarówno ze względu na łatwość w wytworzeniu go, ale także przez wartości odżywcze oraz smak. Czy polski chleb może konkurować z francuską bagietką czy hinduskim naanem?
11:58, 14.08.2017
Miłośników narciarstwa w Polsce nie brakuje. Nic w tym dziwnego, bo jest to sport piękny i zapewniający sporą dawkę pozytywnych emocji. W Europie jest wiele ośrodków narciarskich, rozrzuconych po górskich regionach. Jednym z najlepszych kierunków dla narciarzy od wielu lat są jednak Włochy. Dlaczego i co warto wiedzieć, decydując się na wyjazd w tamte rejony?
12:57, 11.08.2017
W większych miastach pojawiają się miejsca, w których znajdują się maszyny treningowe, na których można całkowicie bezpłatnie poćwiczyć – tak zwane „siłownie pod chmurką”. Są one tworzone w ramach ogólnopolskiej akcji mającej na celu promowanie zdrowego trybu życia. W ten sposób miasta wychodzą naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy lubią ćwiczyć na zewnątrz oraz którzy z różnorakich względów nie chcą wydawać pieniędzy na karnety do klubów fitness. Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto czy inne większe miasta są z natury bardziej liberalne i faktycznie można tam spotkać amatorów sportu na świeżym powietrzu. Mimo to, niektórzy nie korzystają z tych urządzeń z obawy przed krytyką innych lub ze względu na pewnego rodzaju wstyd czy nieśmiałość. Zastanawia fakt, dlaczego ktoś, kto decyduje się na aktywność fizyczną, może się wstydzić i z jakiego powodu inni go wyśmiewają? Czy taka forma aktywności jest niewskazana?
11:45, 10.08.2017
Poszukiwanie nowego zatrudnienia wymaga wysiłku, a często także cierpliwości. Chcąc znaleźć korzystne oferty pracy, warto poświęcić swój czas np. na przeglądanie stron takich jak Pracuj.pl.
11:43, 10.08.2017
Najważniejsze części CV to te, które dotyczą doświadczenia zawodowego, umiejętności i kwalifikacji, jakie posiadasz. Tworząc życiorys, wspomnij również o zainteresowaniach. Dzięki temu wykażesz, że praca nie pochłania całego Twojego czasu. Ważne, by pracownik spełniał się w różnych sferach swojego życia. Hobby to jedna z nich.
11:39, 10.08.2017
Rozważając przyjęcie lub odrzucenie określonej oferty pracy, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest wysokość pensji. Wynagrodzenie nie powinno być uznawane za drażliwy temat. Strach przed jego podejmowaniem może wynikać z nieumiejętności rozmawiania o pieniądzach. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, jak negocjować wysokość płacy.
20:12, 06.08.2017
Studia w Chojnicach to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy. To przede wszystkim zysk edukacyjny! Studia licencjackie z ekonomii oraz zarządzania i inżynierii produkcji, a także studia magisterskie z finansów i rachunkowości to najlepszy wybór, aby mądrze zaplanować swoją przyszłość zawodową.
09:54, 26.07.2017
Kosmetyczka to zawód związany z pielęgnowaniem urody, jednak aby podejmować się wielu zabiegów z użyciem najnowocześniejszych urządzeń należy mieć wykształcenie w dziedzinie kosmetologii. Kosmetolog posiada większą wiedzę i kompetencje niż kosmetyczka, ale taka profesja wiąże się z dłuższą edukacją.
10:12, 24.07.2017
W polskich salonach nie brakuje interesujących samochodów. Niestety, większość z nich jest zdecydowanie poza możliwościami finansowymi przeciętnego nabywcy. Nie trzeba jednak decydować się na kupno ciasnego mikrusa, ani samochodu taniej marki, pozbawionego wszystkiego, co ma wpływ na cenę. Także atrakcyjnego wyglądu.
1
18:54, 17.07.2017
W ostatnich latach, przynależność Polski do Unii Europejskiej pozwoliło wielu ludziom nie tylko podróżować, ale także i pracować w innych państwach. Obecnie popularna jest praca w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwajcarii, ale również i praca w Holandii. Dużą uwagę Polaków przyciąga w szczególności ostatni z wymienionych krajów, bowiem to właśnie tam można znaleźć największą liczbę ofert pracy zarówno stałej, jak i sezonowej. Zanim jednak zdecydujesz się na wyjazd do Holandii, warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami o holenderskim rynku pracy, zarobkach, a także panujących tam zwyczajach.
14:14, 13.07.2017
Chleb to podstawa diety większości z nas. Czy możemy sobie wyobrazić śniadanie albo kolację bez pysznej kanapki? Mimo to modne stało się ostatnimi czasy wykluczanie go z diety pod pretekstem tego, że jest tuczący albo niezdrowy. Czy słusznie?
21:03, 12.07.2017
Piękna nasza Polska cała! Lasy, jeziora, możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, wodnej, wypoczynek w gospodarstwach turystycznych, letnie imprezy miejskie, które przyciągają turystów itd. Jak zorganizować to wszystko? Jak zaplanować? Jak wyliczyć ekonomiczny potencjał turystyki? Spieszymy z odpowiedzią: na studiach licencjackich z ekonomii o specjalności marketing i zarządzanie turystyką.
20:47, 12.07.2017
Lubisz pizzę? My też! Zwłaszcza tę, która jest naprawdę smaczna. Oczywiście ile osób, tyle gustów. Jedni wolą tę klasyczną, włoską na cienkim cieście, inni zaś – pizzę w stylu amerykańskim: grubą i puszystą. Gdzie więc czeka najlepsza pizza? Bydgoszcz oferuje wiele lokali, które ją serwują. Jak wybrać ten najlepszy?
12:24, 01.06.2017
ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI to nowoczesny, interdyscyplinarny, popularny w świecie kierunek menedżerski. Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, który poszukuje inżynierów, a zwłaszcza inżynierów z przygotowaniem menedżerskim. Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej oferuje unikalne połączenie wiedzy z zakresu energetyki oraz automatyki i robotyki z wiedzą z zakresu zarządzania i marketingu. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu inżyniera. Absolwenci ZiP to pracownicy, którzy w znacznej mierze przyczynią się do sukcesu przedsiębiorstwa działającego w warunkach gospodarki rynkowej!
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017