Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:14, 21.09.2018
Zakup ciekawego prezentu to, niezależnie od okazji i wieku danej osoby, spore wyzwanie w dzisiejszych czasach. Jak już pewnie zauważyłeś, coraz większą popularnością cieszą się prezenty spersonalizowane. Dlaczego warto na nie postawić? Jak je dobrać, by sprawiły drugiej osobie przyjemność? Zobacz proste wskazówki i zaskocz drugą osobę wspaniałym podarunkiem!
13:16, 21.09.2018
Osobom, które nie mają stałej pracy, nie jest łatwo uzyskać pożyczkę. Chociaż usługa ta interesuje ich jeszcze bardziej, niż tych, którzy są zatrudnieni i mają regularne dochody. Tylko u bezrobotnych częściej występują problemy z finansami i pojawia się pytanie "Gdzie wziąć pożyczkę?".
13:40, 20.09.2018
Rezerwując bilet w firmie przewozowej, warto wcześniej dokładnie zapoznać się z regulaminem, w którym szczegółowo uwzględnione są ważne kwestie. Często okazuje się, że kierowca nie chce zabrać bagażu, który nie był zgłoszony, a ma niestandardowe rozmiary bądź powstaje problem, jeśli w podróż chce się zabrać zwierzęta. Takie kwestie muszą być wcześniej uzgodnione, co na pewno zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów.
11:57, 18.09.2018
Amerykański zespół ponownie zagra w Polsce 6 czerwca 2019 roku. Grupa wystąpi na Tauron Arenie w Krakowie w ramach trasy koncertowej „Red Pill Blues Tour”. Fani nie mogą się już doczekać!
10:01, 18.09.2018
W Polsce do dyspozycji mamy kilkanaście górskich pasm. Dlatego to dobry pretekst, by zboczyć z tradycyjnego tatrzańsko-beskidzkiego szlaku i odwiedzić nowe miejsca. Co przede wszystkim warto zobaczyć?
12:14, 17.09.2018
Planujesz rozwój swojego biznesu? Zastanawiasz się skąd pozyskać dofinansowanie dla firmy? Sprawdź, jakie możliwości dają pożyczki pod inwestycje.
11:05, 17.09.2018
Tapety w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Jednak wiele osób zastanawia się, czy na pewno są one dobrym rozwiązaniem. Najwięcej dylematów łączy się z położeniem tapety, większość z nas myśli, że nie podoła temu zadaniu. Tymczasem to wcale nie jest takie trudne, jakby się nam mogło wydawać. Wystarczy tylko odpowiednio przebrnąć przez kolejne etapy, a nasze ściany będą świetnie wyglądały.
10:31, 14.09.2018
Rozpoczynając dywagację na temat worków, warto na samym początku odpowiedzieć na pytanie czy lepiej kupić worek pełny czy pusty. Pytanie to wbrew pozorom ma bardzo duże znaczenie i nie chodzi tu tylko o koszty.
14:38, 11.09.2018
3-letnie studia licencjackie z ekonomii, 2-letnie studia magisterskie z finansów i rachunkowości oraz 1-roczne studia podyplomowe np. z kadr i płac. Wybierz studia w Sopockiej Szkole Wyższej w Chojnicach i przekonaj się jak wiele możesz zyskać!
13:41, 11.09.2018
Trudno zliczyć polskich i zagranicznych producentów podłóg dostępnych na polskim rynku. Do wyboru są podłogi wykonywane z rozmaitych materiałów, ale drewno zawsze cieszyło się i będzie cieszyć największym powodzeniem. Do podłóg drewnianych jesteśmy przyzwyczajeni od dzieciństwa. Każdy wie, że drewno, choć z pozoru twarde, tworzy podłogi, po których chodzenie nie męczy. Nieznaczne, niezauważalne ugięcia do pewnego stopnia amortyzują kroki, co odczuwa się, zwłaszcza chodząc boso lub w miękkim obuwiu domowym. Podłogi drewniane są przy tym ciepłe i stosunkowo łatwe do utrzymania w czystości. Dziś, gdy mozolne układanie parkietów lub mozaiki ustąpiło miejsca wygodnemu tworzeniu podłóg z desek i paneli, przy którym nie trzeba nawet używać kleju, zastosowanie drewna stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
REKLAMA
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:21, 05.09.2018
Praca w warsztacie, bez względu na to czy jesteś stolarzem, spawaczem, mechanikiem czy lakiernikiem, wymaga świetnej organizacji. Twoje umiejętności powinny być wspierane odpowiednim sprzętem oraz porządkiem, dzięki któremu praca oraz wykonywanie kolejnych dzieł własnymi rękami będzie o wiele łatwiejsze i szybsze. Posiadasz własny warsztat? Brakuje Ci w nim dobrej organizacji? Zobacz, czego nie może zabraknąć w wzorowo prowadzonym warsztacie. Skup się na najważniejszych elementach i ulepsz swoją pracę już dziś!
17:45, 29.08.2018
To najważniejszy punkt przygotowań do wesela. Zastanawiasz się, jak wybrać suknię ślubną doskonale dopasowaną do twojej sylwetki? Przeczytaj na co zwrócić uwagę, a wizyta w salonie nie będzie miała dla ciebie żadnych tajemnic!
14:03, 29.08.2018
Laptop od firmy Dell ma solidną obudowę (jej zewnętrzne powierzchnie w całości wykonano z metalu) odporną na nacisk, a także wyjątkowo trwałe zawiasy podtrzymujące ekran w stabilnej pozycji. Urządzenie wyposażono w trzy złącza USB 2.0, jedno PC Card, jedno FireWire, VGA/D-Sub, e-SATA, 1 DisplayPort, blokadę Kensingtona i wielofunkcyjny czytnik kart. Gniazdo stacji dokującej znajduje się na spodzie obudowy. Odpowiednio dobrany rozmiar klawiszy zwiększa komfort użytkowania klawiatury modelu E6410, umożliwiając płynne i bezbłędne pisanie. Poleasingowy laptop z linii Dell Latitude posiada też usprawniającą sterowanie kursorem płytkę dotykową i manipulator Track Stick.
08:26, 29.08.2018
Wyposażenie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie. Pod uwagę należy bowiem wziąć nie tylko kwestie estetyki i funkcjonalności, ale też szeroko pojętego bezpieczeństwa. W tym kontekście dywany spełniają szczególną rolę, należy zadbać aby były antyalergiczne i łatwe do utrzymania w czystości. Na co zwrócić uwagę i jak znaleźć dywany najlepsze dla swojej pociechy?
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone