REKLAMA

REKLAMA
15:04, 06.10.2017
Coraz więcej par marzy o zorganizowaniu uroczystości ślubnej i imprezie weselnej w plenerze. Od kilku lat jest to możliwe. Zmiany w prawie sprawiły, że zarówno śluby cywilne jak i kościelne mogą być zorganizowane poza urzędami i kościołami. Jednak ich organizacja wymaga uzyskania odpowiednich pozwoleń. Jest to proces trudny i długotrwały, a dodatkowo urzędnicy i władze kościelne mogą odmówić bez podania przyczyny. Jednak jeżeli mamy już zgodę to można przystąpić do organizacji.
1
13:31, 06.10.2017
Zgodnie z Prawem budowlanym to właśnie na etapie postępowania o wydawanie pozwolenia na budowę istnieje możliwość zablokowania budowy na działce sąsiedniej. Jeżeli jesteś stroną postępowania i masz wątpliwości czy budynek realizowany na działce sąsiedniej narusza Twój interes prawny, w tym ogranicza możliwość zagospodarowania na Twojej działce, masz prawo wnosić o wyjaśnienia do organu wydającego decyzję a w przypadku niezadowolenia z wydanej decyzji możesz wnieść odwołanie od decyzji pozwolenia na budowę. Kiedy więc masz możliwość zablokowania budowy na sąsiedniej działce?
11:30, 25.09.2017
Higienistka stomatologiczna pracuje w gabinecie, klinice czy poradni dentystycznej lub protetycznej i implantologicznej. Wykonuje zadania zlecone przez lekarza dentystę, może samodzielnie realizować pewne zabiegi profilaktyczne i zajmować się akcjami społecznymi propagującymi właściwe dbanie o higienę jamy ustnej. Jakie wymagania stawiane są przed osobami zajmującymi takie stanowiska pracy?
12:02, 21.09.2017
Męczy Cię przeszukiwanie stron w Internecie podczas poszukiwań pracy? Znalezienie atrakcyjnych ofert zabiera Ci zbyt dużo czasu? Może czas spróbować praktyczniejszych form poszukiwania zatrudnienia? Zapoznaj się z możliwościami wyszukiwarki ofert pracy Nuzle.pl
08:24, 19.09.2017
Nie wszyscy pożyczkobiorcy zdają sobie sprawę z tego, że nawet niewielkie zadłużenie może zostać odnotowane w bazach rejestrów dłużników. Nie chodzi tu wyłącznie o rejestry długów, które przemawiają na naszą niekorzyść. Istnieją również bazy, które przechowują pozytywne informacje na temat historii kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Do takich należy Biuro Informacji Kredytowej. Za sprawą alertów BIK i raportów możliwe będzie skontrolowanie naszej sytuacji i zadbanie o bezpieczeństwo danych.
00:00, 19.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
3
19:25, 15.09.2017
Każdy z rozrzewnieniem wspomina smak wytwarzanego ręcznie i z naturalnych składników chleba. Wielu ludzi kojarzy go z dzieciństwem i bardzo często słychać także opinie, że pieczywo sprzedawane w sklepach różni się smakiem od tamtego chleba, a także krócej utrzymuje świeżość. Dlaczego się tak dzieje? Główne grzechy producentów pieczywa to „nadmuchiwanie” pieczywa, dodawanie sztucznych konserwantów i barwników.
17:40, 14.09.2017
Chociaż na polskich drogach pojawia się coraz więcej samochodów nowych, Polacy nadal chętnie kupują pojazdy używane. Tymczasem warto poszukać dogodnych form finansowania zakupu auta, aby mieć dostęp do samochodów nowych – pochodzących prosto od dealera. Sprawdź, na czym polega kredyt balonowy i dlaczego jest to korzystne rozwiązanie.
17:51, 13.09.2017
Rynek taksówkarski w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie. Coraz więcej osób korzysta z tego rodzaju usług. Co więcej, w ostatnich latach zanotowano duży popyt na tego rodzaju biznes. Wynagrodzenie kierowcy taksówki nie jest stabilne i stałe. Miesięczna pensja uzależniona jest głównie od miejsca świadczenia usług oraz od częstotliwości kursów. Z danych statystycznych wynika, iż pracując w pełnym wymiarze godzin taksówkarz może średnio zarobić aż 6 tysięcy złotych. Zupełnie inaczej jest w większych miastach. Pensja wynosi wówczas aż 12 tysięcy złotych miesięcznie! Jak widać jest to idealny pomysł na własny biznes!
17:32, 13.09.2017
Zakupy spożywcze, kosmetyki, ubrania, dodatki do domu… -z danych statystycznych wynika, iż bardzo często nasze zakupy nie są do końca przemyślane. Zazwyczaj kierujemy się emocjami, które finalnie biorą górę. Kończy się tak, że większość zakupionych przedmiotów wcale nam nie jest potrzebna. Na koniec miesiąca nasz portfel świeci pustkami, a my nie wiemy jak to się stało. Oto kilka kluczowych zasad, którymi należy się kierować w celu obniżenia codziennych wydatków.
REKLAMA
14:02, 12.09.2017
Salon pielęgnacji zwierząt domowych to świetny pomysł na biznes dla osób kochających zwierzęta. Aby zostać profesjonalnym fryzjerem (inaczej groomerem), należy obyć odpowiednie kursy i uzyskać tytuł mistrza w tym zawodzie. Profesja groomera jest w ostatnim czasie szczególnie pożądana, ponieważ przybywa miłośników psów rasowych. Jak jednak podszkolić swoje umiejętności?
23:33, 07.09.2017
Na studia nigdy nie jest za późno. To czas, kiedy młody człowiek nabiera zawodowej dojrzałości, a ludzie dojrzali nabierają młodzieńczego entuzjazmu. A wszystko to dokonuje się na tle zdobywania praktycznych i teoretycznych umiejętności związanych z określonym kierunkiem studiów. Podjęcie studiów na Wydziale Zamiejscowym w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej to najlepsza decyzja na sprecyzowanie swoich planów zawodowych. Zdecyduj się już teraz i od października 2017 roku zostań studentem SSW. Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Warto się pospieszyć, ponieważ do 15 września trwa promocja 0 zł opłaty wpisowej!
00:00, 04.09.2017
Jesteś gotowy na Tydzień Nowości Renault? Tylko od 9 do 16 września nowe modele Renault dostępne w limitowanej ofercie z pełnym pakietem ubezpieczeń 1%*. To także wyjątkowa okazja, by poznać Nowego KOLEOSA, SUV-a Renault z napędem 4x4.
13:33, 18.08.2017
Co łączy Polskę z umiejscowioną na Zakaukaziu Gruzją, bajkowymi Indiami oraz słynącą z elegancji Francją? Naturalne, tradycyjnie wypiekane pieczywo, którym zajadają się wszyscy ludzie na całym świecie. Bardzo często stanowi ono fundament naszej diety, zarówno ze względu na łatwość w wytworzeniu go, ale także przez wartości odżywcze oraz smak. Czy polski chleb może konkurować z francuską bagietką czy hinduskim naanem?
11:58, 14.08.2017
Miłośników narciarstwa w Polsce nie brakuje. Nic w tym dziwnego, bo jest to sport piękny i zapewniający sporą dawkę pozytywnych emocji. W Europie jest wiele ośrodków narciarskich, rozrzuconych po górskich regionach. Jednym z najlepszych kierunków dla narciarzy od wielu lat są jednak Włochy. Dlaczego i co warto wiedzieć, decydując się na wyjazd w tamte rejony?
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017