REKLAMA

Zarządzanie i inżynieria produkcji – studia, które prowadzą do sukcesu!

12:24, 01.06.2017 | Sopocka Szkoła Wyższa
REKLAMA
Skomentuj

ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI to nowoczesny, interdyscyplinarny, popularny w świecie kierunek menedżerski. Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, który poszukuje inżynierów, a zwłaszcza inżynierów z przygotowaniem menedżerskim. Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej oferuje unikalne połączenie wiedzy z zakresu energetyki oraz automatyki i robotyki z wiedzą z zakresu zarządzania i marketingu. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu inżyniera. Absolwenci ZiP to pracownicy, którzy w znacznej mierze przyczynią się do sukcesu przedsiębiorstwa działającego w warunkach gospodarki rynkowej!

 Inżynieria produkcji  zajmuje się projektowaniem, racjonalizacją działania, kierowaniem i kontrolą zintegrowanych systemów produkcyjnych racjonalizatorskich, materiałów, środków produkcji oraz energii. W praktycznych rozwiązaniach realizowanych w przedsiębiorstwach w różnych krajach integruje się projektowanie i planowanie procesów wytwarzania z projektowaniem, organizowaniem i sterowaniem (kierowaniem) procesami produkcyjnymi. Do wyboru oferujemy cztery specjalności: budownictwo, logistyka, elektroenergetyka i projektowanie systemów IT.

Interdyscyplinarność kierunku sprawia, że inżynierowie produkcji znajdą zatrudnienie m.in. w przemyśle metalowym, energetyce, rolnictwie, górnictwie, budownictwie, usługach i administracji, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna oraz umiejętności organizacyjne.

Studia umożliwiają zdobycie certyfikatów kompetencji zawodowych w wybranych specjalnościach (np. JLog ELA) oraz certyfikatów umiejętności wykorzystania kluczowego oprogramowania (np. CAx (CAD/CAM/CAE Computer Aided Design, Manufacturing, Engineering)

Zapraszamy do Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach

ul. Młodzieżowa 44

89-600 – Chojnice

Tel. (52) 397 31 75, (52) 334 14 50

http://www.ssw.sopot.pl/chojnice/

(Sopocka Szkoła Wyższa)
REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017