REKLAMA

Rozwój kompetencji w Sopockiej Szkole Wyższej drogą do sukcesu

20:12, 06.08.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Studia w Chojnicach to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy. To przede wszystkim zysk edukacyjny! Studia licencjackie z ekonomii oraz zarządzania i inżynierii produkcji, a także studia magisterskie z finansów i rachunkowości to najlepszy wybór, aby mądrze zaplanować swoją przyszłość zawodową.

Studia nie kończą się wyłącznie uzyskaniem dyplomu. Kończą się przede wszystkim zdobyciem kompetencji zawodowych i społecznych, dzięki którym ich posiadacz jest cennym kapitałem dla każdego pracodawcy. Z myślą o swoich studentach Sopocka Szkoła Wyższa realizuje projekt, podnoszący kompetencje z zakresu finansów, rachunkowości, informatyki, języków obcych oraz budowania relacji biznesowych zarządzania czasem pracy czy budowy marki własnej. Każdy student w ramach projektu może wykorzystać kwotę do 15 tys. zł. na zwiększenie swoich szans na rynku pracy.

Ustal, co potrafisz i rozwijaj się zawodowo

Planowanie swojej ścieżki kariery warto rozpocząć od sporządzenia bilansu kompetencji oraz diagnozy potrzeb szkoleniowych. Studenci Sopockiej Szkoły Wyższej oceniając poziom posiadanych przez siebie kompetencji, wyrażają chęć ich podniesienia lub zdobycia, uczestnicząc w wybranych przez siebie bezpłatnych kursach i szkoleniach. Do wyboru mają kilkanaście szkoleń zawodowych np. kurs SAP, profesjonalne korzystanie z MS Excel w finansach i rachunkowości, kurs kadry i płace, warsztaty z oceny opłacalności projektów inwestycyjnych, kurs grafiki użytkowej i wiele innych. Oferta szkoleń zwiększających kompetencje miękkie i językowe sprawia, że student posiada nie tylko wiedzę zapewniającą sprawne wykonywanie zadań, ale jest również świadomy swoich kompetencji społecznych i możliwości ich wykorzystania w kontaktach zawodowych. Potwierdzeniem udziału w kursach i szkoleniach są certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności oraz kompetencje. Dzięki temu każdy student ukończy studia nie tylko z dyplomem, ale również z pakietem certyfikatów, zwiększających szanse na rynku pracy.

 

Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Warto się pospieszyć, ponieważ do 16 sierpnia trwa promocja 0 zł opłaty wpisowej!

Zapraszamy do Dziekanatu Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach

ul. Młodzieżowa 44

89-600 – Chojnice

tel. (52) 334 14 50

http://www.ssw.sopot.pl/chojnice/

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018