Zamknij
REKLAMA

Poznaj nowe metody groomerskie - szkolenie z certyfikatem

14:02, 12.09.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
artykuł sponsorowany

Salon pielęgnacji zwierząt domowych to świetny pomysł na biznes dla osób kochających zwierzęta. Aby zostać profesjonalnym fryzjerem (inaczej groomerem), należy obyć odpowiednie kursy i uzyskać tytuł mistrza w tym zawodzie. Profesja groomera jest w ostatnim czasie szczególnie pożądana, ponieważ przybywa miłośników psów rasowych. Jak jednak podszkolić swoje umiejętności?

Jak zostać groomerem?

Specjalista pielęgnacji zwierząt, czyli potocznie fryzjer psów i kotów, profesjonalnie nazywany jest groomerem (groome z angielskiego oznacza pielęgnować). Taki zawód można uzyskać na specjalistycznym kursie bądź w izbie rzemieślniczej. Zanim przystąpimy do długotrwałej nauki, warto sprawdzić, czy dana izba posiada w swojej ofercie również egzamin, dzięki któremu uzyskamy tytuł groomera. Jednak aby mieć przewagę nad innymi, warto wciąż szkolić swoje umiejętności. Będzie do tego wyjątkowa okazja na spotkaniu z Isabell Jane Doblas Jones. Cena szkolenia nie jest wygórowana (400 zł), jak na fakt, że trenerka słynie z innowacyjnych metod pielęgnacji sierści, które znają tylko nieliczni.

Szkolenie groomerskie: tydzień w 1 dzień

20 września w Toruniu, wszyscy zainteresowani poznaniem i doskonaleniem sztuki groomerskiej, będą mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu. Seminarium poprowadzi jedna z najlepszych groomerów w Europie – Isabell Jane Doblas Jones. Trenerka znana jest z elegancji i niezwykłej kreatywności w pielęgnacji zwierząt. Opracowała wiele metod, które ujawnia jedynie na swoich szkoleniach. Z opinii na temat jej dotychczasowych kursów, które odbywały się m.in. w Kanadzie, dowiadujemy się, że trenerka potrafi odmienić każdą sierść – niezależnie od gatunku czy stanu – w piękne, błyszczące i zdrowe futro. Niektórzy nazywają nawet jej pracę magią, inni – wyjątkowymi umiejętnościami. Podczas seminarium w Toruniu uczestniczy będą mogli poznać wszystkie tajniki pracy Isabell Jane Doblas Jones i wdrożyć je samodzielnie w pielęgnacji zwierząt.

Jaki jest program szkolenia groomerskiego?

Podczas szkolenia, które odbędzie się 20 września w Toruniu, prowadząca zaplanowała taką strukturę zajęć, aby uczestniczy poznali sekrety pielęgnacji sierści na każdym etapie oraz w przypadku zwierząt wielu ras. Na program składa się między innymi warsztat z przycinania i trymowania sierści czy też jej wyczesywania. Poza tym zostanie zaprezentowana duża dawka wiedzy na temat psychologii zwierząt.

Ile kosztuje szkolenie?

Udział w seminarium to koszt rzędu 400 zł. W tej cenie zawiera się zarówno uczestnictwo, jak i całodzienny bufet (także obiad). Poza tym jeden z głównych sponsorów – sklep internetowy z artykułami dla zwierząt Wszystkodlazwierzat.pl – zorganizował dla uczestników prezenty, nagrody i rabaty. Podczas szkolenia każdy otrzyma od tego sponsora pakiet profesjonalnych kosmetyków i karm oraz kupon rabatowy do wykorzystania w sklepie. Ponadto zaplanowane jest także losowanie wartościowych nagród: profesjonalnych maszynek do strzyżenia sierści, z oferty sklepu Wszystkodlazwierzat.pl, które mogą stanowić pierwsze wyposażenie salonu przyszłego groomera.

Gdzie odbędzie się seminarium groomerskie? Jak się zapisać?

Szkolenie, które odbędzie się w Toruniu 20 września, zorganizowane zostanie w hotelu Polonia, mieszczącego się przy ul. Plac Teatralny 5. Więcej informacji na temat szkolenia i zapisów można znaleźć na stronie internetowej sklepu Wszystkodlazwierzat.pl. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja po wpłaceniu zadatku.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018