REKLAMA

Praca w Gala Collezione to czysta przyjemność

15:51, 30.11.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Praca w Gala Collezione to czysta przyjemność

Efektem każdej, dobrze zorganizowanej pracy wykonywanej przez ludzi z pasją i dużymi umiejętnościami, jest bardzo dobry produkt. Sztab zorganizowanych logistycznie ludzi każdego dnia wykonuje szereg czynności, dzięki którym powstają wyjątkowe, oryginalne i komfortowe meble, dostosowane do każdego typu wnętrz.

Z doświadczeniem i bez

W Fabryce Mebli Gala Collezione , w czterech zakładach produkcyjnych, swoje miejsce znalazło ok. 700 pracowników, wśród których jest wiele osób z dużym doświadczeniem oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z meblarstwem. Prowadzone przez nas szkółki szwalnicze i tapicerskie pomagają chętnym do przyuczenia w zawodzie nabyć odpowiednią wiedzę i umiejętności, potrzebne przy produkcji mebli. Stawiamy na ludzi energicznych, pozytywnie nastawionych do wykonywanej pracy, którzy chcą się doskonalić w zawodzie, wykazują pełne zaangażowanie i oczywiście posiadają zdolności manualne.

Dobra atmosfera gwarantem dobrej pracy

W Fabryce Mebli Gala Collezione pracownicy i kadra kierownicza tworzą wspólnie dobrą i przyjazną atmosferę, sprzyjającą spokojnemu i dokładnemu wykonywaniu swoich zadań.  Zacieśnieniu więzi mają służyć organizowane cyklicznie pikniki integracyjne ora imprezy mikołajkowe dla dzieci, natomiast najlepsi pracownicy corocznie są nagradzani za efekty swoich działań w firmie. Umowa o pracę, pomoc wykwalifikowanych instruktorów, atrakcyjne wynagrodzenie plus premie frekwencyjne, różne benefity (np. opieka medyczna) oraz stabilne miejsce pracy na długie lata, stanowią o firmie opartej na dobrych, ugruntowanych zasadach działania i dobrych stosunkach interpersonalnych.  

Rekrutacja

W Gala Collezione można podjąć pracę na wielu różnych stanowiskach, m.in.: tapicer, szwaczka, magazynier, kierowca, krojczy, klejarz, modelarz, monter, kontroler jakości, pakowacz czy serwisant. Kiedy zainteresuje Cię dane stanowisko pracy i spełniasz oczywiście określone warunki z nim związane, przygotuj swoje CV i złóż je w wybrany przez siebie sposób:

  • Drogą mailową - wysyłając go na adres: praca@galameble.com
  • Za pomocą formularza znajdującego się w zakładce www.galameble.com/praca
  • Przynosząc je do nas osobiście, kierując się do wybranego Zakładu Produkcyjnego

Jeśli natomiast nie znajdziesz dla siebie odpowiedniego miejsca pracy, zawsze możesz wysłać do nas CV (koniecznie  z zapisem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych), które zostanie przechowywane w bazie danych. Dzięki temu będzie ono brane pod uwagę w kolejnych rekrutacjach.

Podczas drugiego etapu wszystkie przesłane do nas CV są rozpatrywane pod kątem umiejętności potrzebnych do wykonywania określonej formy pracy w Gala Collezione.

Trzeci etap to już kontakt z wybranymi osobami i rozmowa kwalifikacyjna, podczas której kandydat może zostać poproszony o wykonanie odpowiedniego zadania, sprawdzającego zdolności manualne.

Oczywiście rekruter jest zobowiązany do odpowiedzi na wszelkie pytania związane z pracą oraz do pokazania stanowiska i poinformowania o warunkach pracy w fabryce.

Ostatni czwarty etap jest informacją zwrotną – pozytywną lub negatywną – zawsze wysłaną do kandydatów, w celu poinformowania ich o podjętej decyzji co do ich osoby.

Jeśli czujesz, że praca w Gala Collezione jest dla dla Ciebie, spróbuj swoich sił  i pokaż nam swoje umiejętności. Być może jesteś tą osobą, której właśnie brakuje w naszej firmie.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017