Zamknij
REKLAMA

Jak sformułować zaproszenia ślubne?

15:34, 22.03.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Jak sformułować zaproszenia ślubne?- fot. nadesłane

To, jak sformułować zaproszenia ślubne jest często jednym z najbardziej stresujących elementów planowania ślubu. Jednak nie musi tak być! Twoje zaproszenia przekazują niezbędne informacje przyjaciołom i bliskim, więc miej to na uwadze i zapoznaj się z kilkoma poradami i sztuczkami!

Zaproszenie musi zawierać:

  • nazwiska i imiona pary młodej,
  • imiona i nazwiska gospodarzy (zwykle rodziców panny młodej),
  • datę ceremonii,
  • godzinę i miejsce.

Treść Twojego zaproszenia na ślub powinna być zgodna z formalnością i stylem Twojego ślubu. Od formalnego do swobodnego, sformułowanie powinno odzwierciedlać formalność i ton, który chcesz stworzyć podczas planowanej uroczystości. Zainspiruj się i wybierz sformułowania, które pasują do stylu i atmosfery Twojego ślubu.

Trzymaj się raczej oficjalnego charakteru, ale niech też zaproszenie będzie raczej napisane tradycyjnie - jeśli para bierze ślub kościelny – też trzeba to uwzględnić w treści.

Dlaczego ślubne zaproszenia mają znaczenie?

W naszym świecie natychmiastowej komunikacji cyfrowej, jest coś wspaniale tradycyjnego i osobistego w otrzymywaniu wspaniałego zaproszenia na ślub pocztą bądź osobiście. Oprócz przekazywania istotnych informacji gościom, styl zaproszeń również daje gościom wiedzę na temat tego jakiego rodzaju ślubu mogą się spodziewać. Wybierz mądrze zatem to, co chcesz przekazać za pomocą tego zaproszenia.

Zaproszenie jest dla gości dokumentem o kluczowym znaczeniu i powinno informować ich o tym, kto bierze ślub, kto jest gospodarzem, datę i godzinę, miejsce ceremonii i jej zakończenia, szczegóły na temat potwierdzenia swojej obecności i tak dalej.

Stworzenie doskonałego sformułowania w zaproszeniach ślubnych może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Dla kogoś, kto planuje bardzo oficjalne, tradycyjne, rodzinne świętowanie, sensowne jest użycie starego wypróbowanego sformułowania na zaproszeniach – nie trzeba kombinować nic ponadto! Prawda jest taka, że ponadczasowe zaproszenia zawsze się sprawdzają, więc dlaczego z tego nie skorzystać?! Opracowanie dzięki https://zaproszenia-przemysl.pl oraz http://invitations-world.com

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone