Zamknij
REKLAMA

Media Expert - polska sieć supermarketów z elektroniką

15:19, 26.04.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Media Expert - polska sieć supermarketów z elektroniką

Sprzęt RTV i AGD można dzisiaj kupić praktycznie wszędzie i na rynku nie brakuje sklepów z elektroniką użytkową. Jest jednak kilku czołowych sprzedawców w tej branży i należy do nich polska sieć supermarketów Media Expert. Poznaj przydatne informacje i ciekawostki o znanej sieci handlowej!

Media Expert – historia polskiego sklepu z elektroniką

Media Expert powstał jako niewielka rodzinna firma w połowie lat 90. XX wieku, kiedy rynek technologiczny w Polsce dopiero się rozwijał. Sklep szybko zamienił się w sieć marketów obejmującą cały kraj i dzięki swojej działalności stał się jednym z liderów nowych technologii. Zapewniając klientom dostęp do innowacyjnych wynalazków, znacząco przyczynił się do rozpowszechnienia nowoczesnej elektroniki użytkowej wśród Polaków. Od tego czasu pojawiło się wielu sprzedawców urządzeń RTV i AGD, ale Media Expert pozostał jednym z najbardziej cenionych marketów w Polsce. Dzisiaj cała sieć handlowa zatrudnia około 7,5 tys. pracowników i wciąż powiększa swój zasięg oraz ofertę zakupową.

Nie tylko RTV i AGD w Media Expert

Chociaż zwykło się przyjmować, że sklepy z elektroniką użytkową sprzedają wyłącznie sprzęt RTV i AGD, to w rzeczywistości można kupić tam o wiele więcej. Oczywiście urządzenia te stanowią podstawowy asortyment supermarketu. Do Media Expert wybierzemy się po nowy telewizor, komputer, telefon czy sprzęt grający, zaopatrzymy się tam w pralkę, odkurzacz i sprzęt kuchenny. Oprócz tego jednak w sklepie znajdziemy wszelkie dodatki do urządzeń: baterie, brakujące części i komponenty, akcesoria ułatwiające użytkowanie, multimedia. Jest też wyposażenie sportowe, do ogrodu, dla dzieci. Można powiedzieć, że Media Expert oferuje wszystko, co ma jakikolwiek związek z elektroniką, a nawet więcej. Wystarczy rzut oka na liczbę kategorii w sklepie internetowym.

Za co Media Expert dostaje nagrody?

Sieć supermarketów Media Expert od początku swojego istnienia została uhonorowana licznymi nagrodami. Otrzymała wyróżnienia takie jak Gwiazda Jakości Obsługi, Grand Prix - Laur Konsumenta czy Konsumencki Lider Jakości. Świadczy to o mocnej pozycji sklepu na rynku i sympatii klientów. Media Expert długo pracował na swoją opinię, a pomogły mu w tym udane akcje reklamowe, obsługa na wysokim poziomie i bogata oferta. Klienci cenią sobie różnorodność, swobodę wyboru, a także wygodne rozwiązania. Dlatego też Media Expert utworzył e-sklep działający 24 h/dobę z licznymi udogodnieniami dla kupujących, jak transport i instalacja produktu, utylizacja zużytego sprzętu. Istotne znaczenie ma także aktywna polityka promocyjna. Gazetka Media Expert jest pełna nowości w atrakcyjnych cenach, okresowych obniżek i rabatów. Lata działalności w branży elektroniki użytkowej zaowocowały prawdziwie profesjonalnym podejściem do klienta i wyczuciem jego potrzeb.

Można spodziewać się, że Media Expert utrzyma swój tytuł polskiego lidera elektroniki. Ten sklep wie, jak zdobyć popularność, czego przykładem są choćby nocne wyprzedaże albo słynna reklama z Eweliną Lisowską. Ciekawe, co jeszcze przygotują dla klientów nasi elektroniczni eksperci?

(artykuł sponsorowany)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone