Zamknij
REKLAMA

Jak błyskawicznie sprzątać dom? Oto kilka prostych sposobów

13:46, 10.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Jak błyskawicznie sprzątać dom? Oto kilka prostych sposobów

Sprzątanie mieszkań dotyczy każdego z nas. Dla niektórych osób jest to czynność nie przysparzająca problemów i nawet lubiana, jeśli jesteś jednak w tej drugiej grupie, której sprzątanie własnego lokum potrafi zepsuć nawet najlepiej zapowiadający się dzień, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się jak sprzątać mieszkanie by lśniło czystością i budziło zachwyt a także jak posprzątać dom by wytrącić teściowej z ręki wszystkie argumenty. Czyszczenie piekarnika przestanie być zmorą Twojej codzienności a usuwanie kamienia z łazienki będziesz nazywać dziecinnie prostym. Mycie podłóg już nie będzie Cię więcej przyprawiało o odpływ sił witalnych.

Jak posprzątać dom? Jak sprzątać mieszkanie?

Sprzątanie mieszkań najchętniej większość z nas zleciłaby firmie zewnętrznej. Nie jest to zły pomysł jeśli mamy w budżecie nadwyżkę i chcemy ją dobrze spożytkować. Co jeśli jednak mamy inne cele na które chcemy przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze, a jednocześnie chcemy by nasz dom lśnił czystością i budził zachwyt w oczach gości? Oto kilka praktycznych porad.

Jak posprzątać dom? Jak sprzątać mieszkanie? Skutecznie? Jeśli te pytania dręczą Cię zawsze gdy właśnie trzymasz w ręku mop, szczotkę lub płyn do wycierania kurzy, pocieszymy Cię, dzieje się tak głównie dlatego, że po prostu nie wiesz jak zabrać się za sprzątanie, tak by zrobić to szybko i od razu widzieć zadowalające efekty. Po pierwsze musisz mieć plan. Duże porządki najlepiej jest zaplanować na czwartek bądź piątek "po pracy", by przez cały weekend móc odpoczywać, ciesząc się niezmąconym spokojem i czystością w domu. Sprzątanie mieszkań najlepiej zaczynać od mycia okien. Pamiętaj aby mycie okien zacząć od mycia framug i parapetów na końcu myjemy szyby. Namocz firanki lub upierz je w pralce.

Czyszczenie piekarnika

Czyszczenie piekarnika najlepiej przeprowadzić domowymi sposobami, nie używając szkodliwej dla Ciebie i Twojej rodziny chemii. Bez zastosowania szkodliwej chemii również możesz cieszyć się pięknym piekarnikiem bez tłuszczu i smug.

Jednym z niezwykle skutecznych sposobów na usunięcie brudu z piekarnika jest wykorzystanie tego co znajdziesz w każdej kuchni: wody, sody i płynu do naczyń. Aby skutecznie pozbyć się brudu z piekarnika posyp całą jego powierzchnię sodą i tak pozostaw na noc. Następnie zetrzyj wilgotną ściereczką nadmiar sody a pozostałości umyj gąbką z płynem do mycia naczyń. Więcej ciekawych porad na czyszczenie piekarnika znajdziesz tu.

Usuwanie kamienia z łazienki i mycie podłóg

Usuwanie kamienia z łazienki i mycie podłóg to zazwyczaj końcowy etap sprzątania. Jak skutecznie umyć podłogi i usunąć kamień z łazienki? Oczywiście my hołdujemy naturalnym sposobom nieszkodzącym ani Tobie ani Twojej rodzinie.

Do usuwania kamienia z łazienki możesz użyć popularnej i stanowiącej "must have" każdej gospodyni sody oczyszczonej. Dla wzmocnienia efektu usuwania kamienia możesz wykonać roztwór sody, kwasku cytrynowego i coca coli. Brud z podłogi świetnie usunie woda z płynem do mycia naczyń i dodatkiem sody. Te sposoby zapewnią czystość w Twoim domu i bezpieczeństwo Twojej rodzinie.

(artykuł sponsorowany)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone