Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Poradnictwo Społeczne / Wsparcie Obywatelskie - do 30 godzin w tygodniu, do 3000 brutto miesięcznie

Data dodania: 2018-10-23 14:22:07ID: 269

malgorzatat2@wp.pl

FUNDACJA PRAWO DLA OBYWATELI

ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY
Nieodpłatne poradnictwo społeczne i wsparcie obywatelskie rozumiemy jako pozostawanie blisko lokalnej społeczności; chcemy budować zespół przeszkolonych doradców mogących umiejętnie rozwiązać indywidualne problemy ludzi.
Nasz zespół składać się będzie z osób przeszkolonych i certyfikowanych przez uprawniony podmiot badający kwalifikacje zawodowe Kandydata.
WYMAGANIA: dyspozycyjność do 32 godzin w tyg.; mobilność; wysoka kultura osobista; inicjatywa i chęć do działania.
OFERUJEMY: wynagrodzenie w wysokości do 3000 zł netto miesięcznie; możliwość zdobycia doświadczenia związanego ze współpracą z organizacją pozarządową; Pisemne referencje potwierdzające realizację obowiązków zawodowych.
Kryterium podstawowe: posiadanie wyższego wykształcenia (preferowany profil humanistyczny, w tym prawo, socjologia, psychologia),
Cechy jakimi powinien się charakteryzować Kandydat: sumienność, punktualność, mobilność, życzliwość, empatia, otwartość na ludzi, wiedza o lokalnej społeczności i instytucjach publicznych działających w regionie, komunikatywność, umiejętność obsługi komputera, drukarki, xero itp.
TERMIN I SPOSÓB SKŁADANIA OFERT
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: [email protected]
W tytule widomości e-mail PROSZĘ WSKAZAĆ MIEJSCOWOŚĆ W KTÓREJ ZAMIESZKUJE KANDYDAT.
Odpowiemy na wybrane kandydatury. Prosimy w treści wiadomości o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych Kandydata do celów rekrutacyjnych.
Zarząd Fundacji Prawo Dla Obywateli
Zgłoszenia przyjmujemy do 26 października 2018r
Adres do korespondencji: ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 11/23, 81-455 Gdynia Wpisana do rejestru prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydział VIII Cywilny Krajowego Rejestru Sądowego
REGON: 360873278
NIP: 5862295119
KRS: 0000537529


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone