Enea Operator informuje o planowych wyłączeniach prądu w powiecie pilskim. Sprawdźcie czy także u Was?
Łobżenica
27 marca, godz. 08:00 - 27 marca, godz. 13:00
gm. Łobżenica: Walentynowo 1, 2, 3, 4, 5, 35, 36, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 34. (OSP), dz. 41/1.
Łobżenica
27 marca, godz. 09:00 - 27 marca, godz. 14:00
gm. Łobżenica: Walentynowo 16, 18, 19, 20A, 20, 21, 22, 23, 24, 33, 25, 25A, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32. (szkoła)
Wysoka
28 marca, godz. 08:00 - 28 marca, godz. 14:00
Gmina Wysoka: Wysoka Mała 37, 38, 39, 40, 42, 43;
Wysoka
28 marca, godz. 09:00 - 28 marca, godz. 14:00
Gmina Wysoka: Wysoka Mała nr 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Piła
28 marca, godz. 08:00 - 28 marca, godz. 18:00
Kotuń ul. Grzybowa, Kwiatowa, Osiedle 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 15, 29, 12, 13, 14, 20,/2, 21A, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 41A, 46, Dz.137/2, Dz.123, Dz.128, Dz.127/1, Dz.137, Dz.270/3, Dz.63/1, Dz.63/2, Dz.142, Dz.63/3, Dz.23/3, Dz.38, Dz.39/3, Dz.27,28, Dz.22/2, Dz.40, dz.127/2, dz.137/2, dz.38/2, dz. 37, szkoła.
Ujście
28 marca, godz. 09:00 - 28 marca, godz. 18:00
Mirosław 1, 1C, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11B, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32A, 32B, 33, 34, dz. 110/1, dz.185, szkoła podstawowa, kaplica.
Łobżenica
29 marca, godz. 08:00 - 29 marca, godz. 13:00
gm. Łobżenica: Dziegciarnia 1, 2, 3, 4, 5, 6, 19, 20, 21, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, (przedszkole, sklep spożywczy).
Wysoka
29 marca, godz. 09:00 - 29 marca, godz. 14:00
Wysoka ul. Podgórna ZKWP-4, Dz. 624/2; Skłodowskiej 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Stefana Batorego 1, 2, 3, 4, 4A,( ZODAN Zakłady Drzewne); XXXV-Lecia 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24; Strzelecka 5, 7, 9, 11, 11A, 12A, 12B, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23; Bohaterów 17 Października 1
Ujście
29 marca, godz. 08:00 - 29 marca, godz. 13:00
Kruszewo ul. Lipowa Dz.90/1, Towarowa 8,1,14,16.
Ujście
29 marca, godz. 08:00 - 29 marca, godz. 18:00
Kruszewo ul. Leśna, Parkowa 46 C, Starowiejska dz. 347, oczyszczalnia.
Wysoka
30 marca, godz. 08:00 - 30 marca, godz. 13:00
gm. Wysoka: Kijaszkowo 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, (hydrofornia).
Wysoka
30 marca, godz. 08:00 - 30 marca, godz. 13:00
gm. Wysoka: Czajcze 1, 2, 3, 81, 82, 83, 87, 4, 5, 5A, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, (szkoła, sklep).
Łobżenica
30 marca, godz. 09:00 - 30 marca, godz. 14:00
Łobżenica ul. Targowa 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 2, 4, 6, 8, 10, 12; Wyrzyska 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 27A, 28, 29, 30, 30A, 31, 31A, (wodociągi, spar); Polna 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Ujście
30 marca, godz. 08:00 - 30 marca, godz. 18:00
Kruszewo ul. Lipowa 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Parkowa 4; Pilska 4, 6, 11, 13, 3, 7, 9, Dz.177/1, Dz.178/2, Dz.177/2, dz.177/1, poczta, sklep, sygnalizacja świetlna, Towarowa 1, 3, 4, 2, 6, Dz.174, remiza.
Ujście
30 marca, godz. 13:00 - 30 marca, godz. 18:00
Kruszewo dz.298, Tartak, ul. Dworcowa 42, dz.299/2, stolarnia.
Białośliwie
31 marca, godz. 09:00 - 31 marca, godz. 14:00
Białośliwie ulica Dworcowa 1, 2, 3, Poczta-3, Dworzec PKP, Podgórna 2, 2A, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 73, 74, Transport, Dom Handlowy, Stadion;
Ujście
31 marca, godz. 08:00 - 31 marca, godz. 13:00
Kruszewo ul. Węglewska, Pilska 8, 17, 19, 21, 23, 23A, 25, 27, 29, 31, 23A, 29, 31, dz. 695.
Ujście
31 marca, godz. 08:00 - 31 marca, godz. 18:00
Węglewo 4, Jabłonowo 1, 1A, 2, 3, 6, 7, 8, 67, 4, Dz.8254, dz.177/1, szkółka leśna.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz