Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o plikach cookies używanych w tej witrynie.

Menu

Najnowsze komentarze

Czy można odebrać prawo jazdy za długi alimentacyjne?

06 lutego 2014
W ostatnim czasie poseł Iwona Kozłowska zetknęła się z historią mężczyzny, który na skutek niepłacenia przez blisko rok alimentów na rzecz swoich dzieci otrzymał z Urzędu Miasta pismo, w którym wskazano na możliwość odebrania mu prawa jazdy.

Jak pisze posłanka, jest to sytuacja niezrozumiała, zwłaszcza, że kwestia ta była już rozstrzygana przez Trybunał Konstytucyjny. Parlamentarzystka postanowiła wystosować interpelację do Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie możliwości odebrania prawa jazdy dłużnikom alimentacyjnym, w celu uzyskania jednoznacznej wykładni w tej sprawie.

Czy można odebrać prawo jazdy za długi alimentacyjne?

Czy można odebrać prawo jazdy za długi alimentacyjne?

Czy można odebrać prawo jazdy za długi alimentacyjne

Komentarze

Dodaj komentarz do tego tego artykułu

Nick:

Twój komentarz:

Kod zabezpieczający

Wszystkie komentarze (3)

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu e-krajna.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

~10:28 12 2 2014r.

Sesja Ruchu Społecznego Niepokonani 2012 odbędzie si w Człuchowie dnia 17 lutego 2014r. o godz. 17.00 w hotelu w restauracji “Nad jeziorem Człuchów” przy ulicy Szczecińskiej 13 Sesja odbędzie się pod hasłem: “Zaginęła Sprawiedliwość. Pomóż i Ty ją odnaleźć.” Wszystkich poszkodowanych przez sądy, prokuraturę, US i wszelkie inne urzędy państwowe zapraszamy na spotkanie z członkami Ruchu Społecznego Niepokonani 2012 . Zapraszamy również osoby którym zależy aby w naszym kraju było NORMALNIE. Organizatorzy: Henryk Mollin 504 355 245 Łukasz Gojke 604 625 993 

~Zofia09:02 10 2 2014r.

Jak zwykle Polskie prawo mija sie ze zdrowym rozsadkiem. Odebranie prawa jazdy to odebranie mozliwosci przemieszczania sie do pracy. Nie zapominajmy ze transport zbiorowy glupcy zlikwidowali. Prawo jazdy nie ma nic wspolnego z alimentami. Dac prace i sciagac alimenty to rozumiem. Nowy polski absurd.

~gość21:57 06 2 2014r.

Klasyka, alimenciarze i więżniowie za PO a PO za więżniami i alimenciarzami. Chyba przestanę odwiedzać portal....

Kontakt z redakcją redakcja@e-krajna.pl Wszelkie prawa zastrzeżone przez e-krajna.pl Regionalny portal informacyjny