Zamknij

Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego UW

11:54, 07.03.2018 | źródło: Urząd Wojewódzki Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego UW - fot. UW Bydgoszcz

Decyzją wojewody Mikołaja Bogdanowicza, z dniem 7 marca 2018 roku, nowym dyrektorem generalnym Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego została mianowana Monika Berger.

Monika Berger jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W latach 2000-2014 pracowała na różnych stanowiskach w branży finansowo-bankowej. Od roku 2015 pełniła funkcję zastępcy Prezydenta Miasta Włocławka ds. gospodarki miejskiej.

- Praca w urzędzie wojewódzkim powinna być traktowana jako służba, a naszym zadaniem jest wykonywać ją jak najlepiej, dla dobra społeczeństwa i Polski. Nowa pani dyrektor już rok przepracowała w urzędzie wojewódzkim, jako dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, wcześniej na stanowisku zastępcy prezydenta Włocławka, posiada więc umiejętności interpersonalne i duże doświadczenie samorządowe do sprawowania powierzonej funkcji – mówił wojewoda podczas wręczenia dokumentu potwierdzającego powołanie na stanowisko.

Wojewoda, składając pani Monice Berger gratulacje, złożył również życzenia wytrwałości oraz zapewnił o wsparciu. Z okazji objęcia nowej funkcji wojewoda wręczył pani dyrektor generalnej pióro – na "dobry" początek pracy. 

Monika Berger, dziękując za powierzenie obowiązków i obdarzenie jej zaufaniem, podkreśliła, że prace traktuje jako misję dla ludzi, obywateli województwa kujawsko-pomorskiego, a jej priorytetem będzie usprawnienie i poprawa relacji pomiędzy osobami pracującym w urzędzie wojewódzkim, na różnych szczeblach, między innymi poprzez spotkania oparte na zasadzie dialogu i traktowanie się jak współpracowników.

(źródło: Urząd Wojewódzki Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone