Zamknij
REKLAMA

Ogromne zainteresowanie wyborami wpłynęło na nasz portal

15:46, 23.10.2018 | Wojciech Drewka
REKLAMA
Skomentuj
Ogromne zainteresowanie wyborami wpłynęło na nasz portal - fot. poglądowe Pixabay

Wysoka frekwencja towarzyszyła tegorocznym wyborom samorządowym. Ogromne zainteresowanie wyborami widoczne było też w sieci - do tego stopnia, że serwery obsługujące nasz portal nie wytrzymały naporu odwiedzających.

Wyjątkowo dużą "frekwencję" widać również w internecie. Zainteresowanie Czytelników było tak wielkie, że serwery obsługujące sieć, w ramach której działa nasz portal nie wytrzymały obciążenia. Jak informują administratorzy systemu, liczba operacji na sekundę czyli innymi słowy wejść na stronę rosła w sposób ciągły, co spowodowało, że serwery nie wytrzymały obciążenia.

To bez wątpienia dowód dużej popularności naszego serwisu, ale z drugiej informacja o konieczności poprawy infrastruktury informatycznej. W tej chwili trwają prace nad przywróceniem pełnej sprawności strony - liczymy, że dziś wszystko wróci do normy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i przypominamy, że bez problemów działa już wersja mobilna strony, na której znaleźć można wszelkie publikowane przez nas informacje.

(Wojciech Drewka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone