Zamknij

List otwarty Przemysława Przybylskiego do czołowych polityków KE

11:46, 10.05.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
List otwarty Przemysława Przybylskiego do czołowych polityków KE - fot. nadesłane

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, zwołanej przed Ratuszem Miejskim w Bydgoszczy, Przemysław Przybylski, kandydat PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego, przedstawił swoje stanowisko wobec planowanego na jutro (11 maja) w Bydgoszczy "Marszu Równości". W liście otwartym, skierowanym do Radosława Sikorskiego i Krzysztofa Brejzy, wyraził zaniepokojenie wyborczymi deklaracjami polityków Koalicji Europejskiej, którzy bez ogródek promują skrajne i niebezpieczne, zwłaszcza dla dzieci, liberalno-lewicowe ideologie środowisk LGBT+. 

 

Czy chcemy Europy wartości, czy Europy, która odchodzi od swoich korzeni?

Apel o debatę dotyczącą promowania środowisk gejów, lesbijek, transwestytów i biseksualistów tzw. LGBT+ oraz list otwarty skierowany do polityków Koalicji Europejskiej Radosława Sikorskiego oraz Krzysztofa Brejzy to tematy dzisiejszej konferencji prasowej kandydata PiS do Parlamentu Europejskiego Przemysława Przybylskiego, która odbyła się w Bydgoszczy.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości negatywnie odniósł się również do patronatu prezydenta Rafała Bruskiego jakim objął jutrzejszy „Marsz Równości", który odbędzie się w Bydgoszczy.

- Myślę, że warto postawić sobie pytanie retoryczne w przeddzień wyborów do Europarlamentu. Czy chcemy Europy wartości, czy Europy, która odchodzi od swoich korzeni. To, co się jutro wydarzy, będzie zaprzeczeniem fundamentalnych wartości. W związku z tym chce zapytać kandydatów do PE, jakie wartości będą respektować i za jakimi optować w Unii Europejskiej - mówił Przybylski.

Przemysław Przybylski w liście otwartym zwrócił się do kandydatów Koalicji Europejskiej Krzysztofa Brejzy oraz Radosława Sikorskiego. Zaapelował o to, by jasno określili swoje stanowisko ws. społeczności LGBT+ oraz finansowania popularyzacji ideologii LGBT+ przez Parlament Europejski. Tym samym kandydat Prawa i Sprawiedliwości zadał cztery pytania:

  1. Czy wezmą Panowie udział w jutrzejszym marszu środowisk LGBT+, który odbędzie się w Bydgoszczy?
  2. Czy jesteście Panowie za finansowaniem środowisk lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+ z budżetu Unii Europejskiej?
  3. Czy w obliczu faktów, które przedstawiłem, popieracie Panowie propagowaną przez środowiska lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+ seksualizację dzieci w wieku przedszkolnym?
  4. Czy będziecie Panowie popierać dążenia do adopcji dzieci przez osoby homoseksualne?

Przemysław Przybylski wezwał również kandydatów opozycji do wspólnej debaty.

- W imię uczciwości, w imieniu wszystkich tych, którym na sercu leży dobro Polski, powiedzcie Panowie, czy jeśli zostaniecie obdarzeni mandatem zaufania przez mieszkańców Pomorza i Kujaw, to będziecie promować wartości, na których zbudowana jest Europa, czy włączycie się w nurt laicki i deprawacyjny? - zakończył Przybylski.

 

List Otwarty Przemysława Przybylskiego do Radosława Sikorskiego i Krzysztofa Brejzy, kandydatów do PE z list Koalicji Eurpejskiej. 

Szanowni Panowie, 

w  debacie publicznej dużo mówi się dziś o prawach osób LGBT+ (lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów i in.), natomiast coraz częściej dyskryminuje się zwyczajnych ludzi, którzy nie mają za sobą krzykliwego lobbingu. W imię obrony praw środowisk LGBT+, prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski z Platformy Obywatelskiej zdecydował o objęciu honorowym patronatem pierwszego „Marszu Równości" w Bydgoszczy.

Jestem mocno przeciwny temu, aby ów marsz się odbył, ponieważ godzi on w naszą praworządność i dobre obyczaje. Wyrażam również zaniepokojenie Państwa wyborczymi deklaracjami jako polityków Koalicji Europejskiej, którzy bez ogródek promujecie skrajne i niebezpieczne zwłaszcza dla naszych dzieci liberalno-lewicowe ideologie środowisk LGBT+. 

Dodatkowo, w konsekwencji finansowanie i promocja ideologii upowszechnianej przez te środowiska, oznacza obowiązkową edukację seksualną z promocją niestereotypowych ról płci. Jest to również oddanie edukacji naszych dzieci już od najmłodszych lat ludziom zaślepionym liberalno-lewicowym radykalizmem. Wielka Brytania jest państwem gdzie wprowadzono obowiązkową edukację seksualną dzieci w szkole. Tam sześcioletnim dzieciom każe się oglądać kreskówki, które obrazują stosunki seksualne, dzieci są też nachalnie uświadamiane w jaki sposób się masturbować. 

Niepokojącym jest również fakt, iż Unia Europejska planuje wesprzeć kwotą aż 5 miliardów euro organizacje LGBT+. Przydział środków finansowych zostanie określony po osiągnięciu ostatecznego konsensusu w sprawie następnego budżetu Unii Europejskiej na lata 2021–2027. Negocjacje będą musiały więc zostać przeprowadzone już przez następny Parlament Europejski. Zaproponowany program jest poważnym zagrożeniem i faworyzuje konkretne środowiska oraz grupy społeczne w Polsce i w innych europejskich krajach przy jednoczesnej dyskryminacji organizacji pozarządowych mających odmienne poglądy i wartości.

W związku z powyższym, w imieniu zaniepokojonych mieszkańców naszego województwa żądam od Panów odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Czy wezmą Panowie udział w jutrzejszym marszu środowisk lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+, który odbędzie się w Bydgoszczy?
  2. Czy jesteście Panowie za finansowaniem środowisk lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+ z budżetu Unii Europejskiej?
  3. Czy w obliczu faktów, które przedstawiłem popieracie Panowie propagowaną przez środowiska lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+ seksualizację dzieci w wieku przedszkolnym?
  4. Czy będziecie Panowie popierać dążenia do adopcji dzieci przez osoby homoseksualne? 

W imieniu mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego żądam od Panów jak najszybszej odpowiedzi na zadane powyżej pytania.

Z poważaniem

dr Przemysław Przybylski

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (4)

aa

2 2

idioci znaleźli sobie wroga i wojują z nim :) takie pisma mogą między sobą wymieniać, ciekawe dlaczego nie są tacy mocni w kwestii KK i ich chorych ciągotek do młodocianych 16:53, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

brakbrak

1 0

Nie idioci baranku, to wygodna do nagłaśniania teraz sprawa. Oburzenie budzi przypisywanie Kościołowi wyłączności. Dane wyrażnie wskazują, że są środowiska zawodowe o wiele razy bardziej skażone skłonnością do pedofilii. List bardzo słusznie skierowany do "polityków" z KE. 18:56, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

//

0 0

Nie wiedziałem, że kościół to środowisko zawodowe. Dotąd żyłem w przekonaniu, że to raczej misja i powołanie.
Widać byłem w błędzie. 20:19, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NYNY

0 0

Nadal dużo nie wiesz. Podam co znalazłem w necie - wśród 877 więźniów skazanych za przestępstwa molestowania i pedofilii największą grupę stanowią osoby bez zawodu - 275 osadzonych. Jest także 144 pracowników prac dorywczych, 50 murarzy, 22 magazynierów, 21 rolników, 19 robotników budowlanych, 12 elektryków, czy 11 stolarzy.
Skazani za przestępstwa molestowania i pedofilii zostali... 2 księża i 1 zakonnik. Wyrok za tego typu przestępstwa odsiaduje również 6 nauczycieli - w tym informatyki, języka polskiego, muzyki i wychowania fizycznego oraz jeden psycholog i jeden pedagog szkolny. 00:21, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone