Zamknij
REKLAMA

Pięściarz z Piły w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

20:17, 10.05.2021 | źródło: Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Miłosz Bogucki, zawodnik klubu Sporty Walki Piła, awansował do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie - informuje Starostwo Powiatowe w Pile.

W niedzielę zakończyły się w Pile eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetów w boksie. W 13 kategoriach wagowych na ringu walczyło ponad 50 zawodników, po dwóch z Wielkopolski i Dolnego Śląska.
 
Sukces odniósł Miłosz Bogucki, zawodnik klubu Sporty Walki Piła, który startował w kategorii 70 kg. W sobotę w walkach półfinałowych zdecydowanie wypunktował Piotra Locha z Zagłębia Konin.W niedzielnym finale zawodnik z Piły spotkał się z Jakubem Łukaszykiem z Rawicza. Po trzech emocjonujących rundach jednogłośnie na punkty zwyciężył Miłosz Bogucki, tym samym kwalifikując się do finałów OOM, które zostaną rozegrane w sierpniu w Spale. Drugi pilski zawodnik Franek Szpakowicz z WKS Sokoł Piła odpadł w sobotnich półfinałach.

Zawody zostały rozegrane pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego, który także sędziował walki turniejowe.

- To był bardzo udany turniej, stojący na wysokim poziomie. Gratulacje dla Miłosza Boguckiego, który wykazał się dużymi umiejętnościami i wolą walki – mówi starosta.

Organizatorami zawodów był Wielkopolski Okręgowy Związek Bokserski, klub Sporty Walki Piła oraz WKS Sokół. Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe wsparł to wydarzenie.

Gratulujemy!

(źródło: Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%