Zamknij

Ostatnia szansa na skorzystanie z niższych opłat startowych na Triathlon Przechlewo 2018

08:17, 30.01.2018 | Michał Wylegała
REKLAMA
Skomentuj
Ostatnia szansa na skorzystanie z niższych opłat startowych na Triathlon Przechlewo 2018 - fot. Bartosz Cirocki

Tylko do 31 stycznia 2018 r. obowiązywać będzie pierwszy próg opłat startowych na szóstą edycję Triathlonu Przechlewo. To ostatnie dni, aby zakupić pakiet startowy na tę wyjątkową imprezę w tak niskiej cenie. Zawody zostaną rozegrane 25-26 sierpnia 2018 r. Jak co roku, organizatorzy planują wiele ciekawych atrakcji dla zawodników i ich bliskich, a miejscowi kibice i wolontariusze zadbają o wyjątkową atmosferę, z której słyną przechlewskie zawody.

Triathloniści będą rywalizować na jednym z trzech dystansów indywidualnych (28,25 km, 56,5 km i 112,99 km) oraz jednym dystansie drużynowym (56,5 km). Do startu na najkrótszym dystansie dopuszczeni zostaną również zawodnicy w wieku 16-17 lat. Tradycyjnie, organizatorzy planują również akcje charytatywne oraz moc pozasportowych atrakcji.

Sportowe zakończenie lata

Wśród kilkuset Tribohaterów, którzy odwiedzą w tym roku Przechlewo, nie powinno zabraknąć zarówno utytułowanych triathlonistów (w poprzednich edycjach udział brali m.in. Agnieszka Jerzyk czy Kacper Adam), a także osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Triathlon Przechlewo to impreza dla każdego, a dla wielu zawodników okazja, aby zakończyć sezon we wspaniałej atmosferze w gronie swoich przyjaciół i bliskich.

- Szósta edycja imprezy będzie miała dla nas szczególny wymiar. W tym roku postawiliśmy na samodzielność. Triathlon Przechlewo nie będzie częścią żadnego cyklu, natomiast będzie zorganizowany z jeszcze większym zaangażowaniem lokalnej społeczności oraz pracowników firmy – mówi Paweł Nowak, prezes zarządu firmy Prime Food i współorganizator imprezy. – Mam nadzieję, że dzięki temu zawodom towarzyszyć będzie niepowtarzalna atmosfera, a organizacja będzie na najwyższym poziomie. Już teraz zapraszam wszystkich pasjonatów sportu do Przechlewa, zaś szczególnie zachęcam, aby w gronie najbliższych połączyć start w zawodach z wypoczynkiem w malowniczej okolicy – dodaje.

Opłacalna decyzja

Do końca stycznia pakiety startowe na te wyjątkowe zawody można będzie kupić w najniższej z możliwych cen. Od 31 stycznia opłaty wzrastają:

  • na dystansie 28,25 km z 110 zł na 150 zł,
  • na dystansie 56,5 km z 180 zł na 240 zł,
  • na dystansie 112,99 km z 240 zł na 300 zł,
  • na dystansie 56,5 km w rywalizacji sztafet z 300 zł na 400 zł.

Warto zdecydować się na start już teraz i skorzystać z pierwszego progu opłat startowych. Będzie to decyzja, której żaden miłośnik triathlonu z pewnością nie pożałuje. Triathlon Przechlewo jest imprezą, która od momentu swojego debiutu jest oceniana bardzo dobrze przez uczestników, o czym świadczyć może np. zdobycie tytułu „Najlepszej imprezy triathlonowej w Polsce 2016 ”, przyznawanej przez użytkowników portalu Lepszytriathlon.pl. 

Więcej informacji na temat Prime Food Triathlon Przechlewo 2018 oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie www.triathlonprzechlewo.pl i profilu „Triathlon Przechlewo” na FB. 

(Michał Wylegała)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone